For All Mankind
92/100 - 46×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (dospělá Aleida Rosales), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Olivia Trujillo (mladá Aleida Rosales)

S02E02: The Bleeding Edge

S02E02: The Bleeding Edge

Margo musí vést zdánlivě nemožnou misi. Danielle se chce vrátit na Měsíc a Gordo zápolí s životem na Zemi.

26.2.2021
56 minut

Základní info:

Režie: Michael Morris
Scénář: Matt Wolpert & Ben Nedivi

Hrají: Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Wilson), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Nate Corddry (Larry Wilson), Dan Donohue (Thomas Paine), John Marshall Jones (Nelson Bradford), Lenny Jacobson (Wayne Cobb), Teya Patt (Emma Jorgens), Bjørn Alexander (Wubbo Ockels), Michael Benz (Gary Piscotty), David R. Chandler (Jimmy Stevens), Justice Leak (Peter), Scott Michael Campbell (Alex Rossi), Dave Power (Frank Sedgewick),…

Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě byl tohle pruměrny dil z Měsice skoro nic nebylo ovšem nemělo chybu jak Ellen byla ve vedeni NASA a hned přišla z napady je to fakt přece tam nebude jenom sedět ale měla by se zapojit i do debaty jinak jsem nečekal že Ed pošle Gorda zpatky na Měsic a jsem zvědav jestli tam Gordo opravu pojede protože je na tom evidentně špatně

16.12.2021 | 23:55:25
mmmm

V duchu předchozí epizody.

27.2.2021 | 0:05:38
Evan

Málo vesmíru :-( ale těším se, až to bude zajímavější a vypadá, to že bude ;-)

26.2.2021 | 21:47:02
Kothy

No bude to zajimave.

26.2.2021 | 15:07:35

Stav titulků

Epizoda S03E10: Stranger in a Strange Land

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Nepřehlédněte

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Na letošním Comic-Conu v San Diegu, kde má svůj panel i seriál For All Mankind, bylo oznámeno, že byla seriálu potvrzena čtvrtá série. Ta se začne připravovat příští měsíc a dočkat bychom se jí měli v příštím roce.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama