For All Mankind
92/100 - 43×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (dospělá Aleida Rosales), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Olivia Trujillo (mladá Aleida Rosales)

S02E03: Rules of Engagement

S02E03: Rules of Engagement

Spor na Měsíci podněcuje vedení NASA ke zvážení, zda své astronauty neozbrojit. Eda pronásleduje jeho minulost.

5.3.2021
1 hodina

Základní info:

Režie: Andrew Stanton
Scénář: Stephanie Shannon

Hrají: Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Wilson), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Coral Peña (Aleida Rosales), Dan Donohue (Thomas Paine), John Marshall Jones (Nelson Bradford), Scott Michael Campbell (Alex Rossi), Brad Beyer (Carl Cartwright), Tim Jo (Steve Pomeranz), Charlie Schlatter (Paul Michaels), Irina Maleeva (Marta), Alexander Neher (Davey Kowalski), Caitlyn Knisely (Sarah),…

Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že rusove odposlouchavaji zakladnu a jsem zvědav jestli toho nějak USA ted využije aby schvalně sdělovali špatne informace nebo tu štěnici prostě zrušit a jinak vyslat marinaky na měsic to je fakt neobvykly plan a nemělo chybu jak Kelly řekla že chce k marinakum a Ed kvuli tomu uplně vypěnil a nečekal jsem že Margo zaměstna Aleidu a jsem zvědav jestli to Aleida nějak nepokazi v NASA a Tracy neměla chybu jak se opila a pak bourala a nakonec volala Gordovi a vyspala se u něj doma a to jak vyvaděla že taky poleti na měsic to fakt nemělo chybu.

17.12.2021 | 13:45:05
mmmm

O cosi lepší než předešlé epizody, ale pořád to není ono. Od 2. řady jsem toho čekal víc.

6.3.2021 | 22:54:08
tominotomino

Shantel opět skvělý výkon. Ty dojemné scény jí velmi jdou a umí je divákovi prodat.

webmaster
5.3.2021 | 22:20:07
Kothy

Velke odhaleni.

5.3.2021 | 15:10:44

Stav titulků

Epizoda S03E04: Happy Valley

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Nepřehlédněte

Kdo doletí na Mars jako první?

Kdo doletí na Mars jako první?

Po dvě série se seriál zaměřoval především na dobývání Měsíce, avšak to se změnilo se třetí sérií. Vesmírné úřady totiž přenesly svou pozornost na planetu Mars, kam se konečně vypravilo několik plavidel. A vy si můžete tipnout, kdo tam doletí jako první.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama