For All Mankind
92/100 - 46×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (dospělá Aleida Rosales), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Olivia Trujillo (mladá Aleida Rosales)

S02E04: Pathfinder

S02E04: Pathfinder

S trochou pomoci od Molly plánuje Ed kariérní změnu, zatímco jeho parťáci z Jamestownu Gordo a Danielle musejí s lecčím zápolit.

12.3.2021
1 hodina 1 minuta

Základní info:

Režie: Andrew Stanton
Scénář: David Weddle & Bradley Thompson

Hrají: Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Wilson), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Dan Donohue (Thomas Paine), John Marshall Jones (Nelson Bradford), Nate Corddry (Larry Wilson), Michael Benz (Gary Piscotty), Michaela Conlin (Helena Webster), Charlie Schlatter (Paul Michaels), Justice Leak (Peter), Ellen Wroe (Sally Ride), Yaani King (Rae Poole), Carolyn Crotty (Coral Hiscoe), Alex Akpobome (Paul DeWeese),…

Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že Ed bude chit zase na měsic a opusti kancelařske misto a jsem zvědav co ted bude když jeho letoun havaroval jestli z toho bude mit nějaky problem a Gordo neměl chybu když si myslel že ma halucinace a přitom tam ti mravenci fakt byly je to smutny když ma někdo takovou poruchu

17.12.2021 | 14:50:10
Kothy

Super zvraty :)

22.3.2021 | 18:30:08

Stav titulků

Epizoda S03E10: Stranger in a Strange Land

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Nepřehlédněte

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Na letošním Comic-Conu v San Diegu, kde má svůj panel i seriál For All Mankind, bylo oznámeno, že byla seriálu potvrzena čtvrtá série. Ta se začne připravovat příští měsíc a dočkat bychom se jí měli v příštím roce.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama