For All Mankind
92/100 - 46×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (dospělá Aleida Rosales), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Olivia Trujillo (mladá Aleida Rosales)

S02E07: Don't Be Cruel

S02E07: Don't Be Cruel

Ellen se vyrovnává se svou novou rolí. Margo a její loajalita jsou vystaveny zkoušce. Karen prozkoumává nové příležitosti, a to jak osobní, tak i profesní.

2.4.2021
1 hodina 2 minuty

Základní info:

Režie: Dennie Gordon
Scénář: Nichole Beattie

Hrají: Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Wilson), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (Aleida Rosales), Dan Donohue (Thomas Paine), John Marshall Jones (Nelson Bradford), Nate Corddry (Larry Wilson), Noah Harpster (Bill Strausser), Meghan Leathers (Pam Horton), Michaela Conlin (Helena Webster), Connor Tillman (Vance Paulson), Jeff Hephner (Sam Cleveland), Piotr Adamczyk (Sergei Orestovich Nikulov), Zac Titus (Charlez Bernitz), Andre Boyer (Jason Wilhelm), Chris Cortez (Steve Lopez), Endre Hules (sovětský inženýr), Bruce Weitz (William Waverly),…

Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že s tim letadlem co bylo sestřelo udělali chybu obě strany prože Rusko je mohlo varovat a USA si měli zase dat pozor že jsou v cizim uzemi a musim řict že Ellen jako dočasna šefka byla fakt perfektni jsem zvědav jak si tuaci zvladne a to jak schvalila aby zabrali zpatky naleziště tak nemělo chybu jak tam Tracy a astronauti vitězně převzali a jsem zvědav jestli na to Rusko nějak odpovi jinak nemělo chybu jak Poolevou věznili a jsem zvědav jak to bude mit Karen protože nemělo chybu jak se libala s Dannym a pak přišla domu a měla sex s Edem.

17.12.2021 | 18:13:21
Kothy

Konecne poradne zvraty!

10.4.2021 | 14:36:45
Smrtihlav

Ta interakce s Rusákama tomu seriálu dala neskutečnou forsáž.

5.4.2021 | 15:24:54
mmmm

Opět nadprůměrná epizoda. Je vidět, že to jde do finále sezóny. A tam to byl Koroljov nebo Gluško?

3.4.2021 | 20:38:07

Stav titulků

Epizoda S03E10: Stranger in a Strange Land

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Nepřehlédněte

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Na letošním Comic-Conu v San Diegu, kde má svůj panel i seriál For All Mankind, bylo oznámeno, že byla seriálu potvrzena čtvrtá série. Ta se začne připravovat příští měsíc a dočkat bychom se jí měli v příštím roce.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama