For All Mankind
92/100 - 45×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (dospělá Aleida Rosales), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Olivia Trujillo (mladá Aleida Rosales)

S02E08: And Here's to You

S02E08: And Here's to You

Gordo se vrací do vesmíru. Molly čelí nové zneklidňující skutečnosti a Aleida se v práci postaví čelem své první velké překážce.

9.4.2021
1 hodina 10 minut

Základní info:

Režie: Dennie Gordon
Scénář: Ronald D. Moore

Hrají: Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Wilson), Sonya Walger (Molly Cobb), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (Aleida Rosales), John Marshall Jones (Nelson Bradford), Noah Harpster (Bill Strausser), Meghan Leathers (Pam Horton), Lenny Jacobson (Wayne Cobb), Michael Benz (Gary Piscotty), Ellen Wroe (Sally Ride), Daniel David Stewart (Nick Corrado), Michaela Conlin (Helena Webster), Connor Tillman (Vance Paulson), Piotr Adamczyk (Sergei Orestovich Nikulov), David R. Chandler (Jimmy Stevens), Teya Patt (Emma Jorgens), Wendy Schenker (doktorka Mitchellová), Zac Titus (Charlez Bernitz), Andre Boyer (Jason Wilhelm), Chris Cortez (Steve Lopez), Alexander Sovikov (Rolan Efimovitch Baranov), Lily Huynh (Linh), Long Nguyen (Kellyin otec),…

Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, jsem zvědav jak se rozhodne Ellen jestli vezme tu praci a opusti Pam nebo naopak jinak nemělo chybu jak Margo šla na schuzku se Sergejem a oba uvizli pak v tom modelu a vypadalo to jako by tam chtěli mit rande a nemělo chybu jak pak Margo seřvala Aleidu už jsem myslel že Aleida vybuchne a nečekal jsem že se zajde omluvit, jinak nečekal jsem že Karen se vyspi s Dannym a pak ho odkopne jsem zvědav jestli se o tom dozvi Ed a jak zareaguje jinak Gordo zpatky ve vesmiru byl perfektni jak řekl Trace že ji chce zpatky a ta konforntace USA a Rusu byla fakt dobra ale čekal jsem že tam rusove nebudou mit zbraně protože to by bylo až moc napadny a jsem ted zvědav jak se obě strany připravi na potencialni konflikt.

17.12.2021 | 19:37:03
Rolb

Náhled do skutečné budoucnosti. Boj o Helium 3.

19.4.2021 | 17:28:11
Galaxy90

Prvá séria až na niektoré drobnosti bola výborná. Podobne ako v prvej mi vadia niektoré postranné dejové linky. Ale čo ma v tejto sérii štve naviac, že vedecko technická presnosť išla do prdele: Ako Space Shuttle z SRB dokáže TLI? Napätie medzi ZSSR a USA: Super, hlavne ukážka military logiky pri slnečnej búrke a následnej radiácii. Ale celkovo ma štvalo to neustále podsúvanie Regana, my sme úžasní oni sú zlý (chválim ale výber herca na Reganov hlas). Oni okopiruju nas space shutlle? Beriem je to alternativna realita ale nech si autory nieco nastuduju rovnako ako pri TLI. Za posledne dva diely ale musim dat 100 percent: za to ako sa zachovala Margo ohladom informacie o tesneni na SRB a teraz za to ze aj USA sa zachovali ako banda idiotov (zaver epizody, i ked to bolo mierne odflaknute)

14.4.2021 | 10:07:02
palacinka1

Ten konec byl hodně odfláknutý.

13.4.2021 | 17:59:10
mmmm

Ten konec byl totální křeč. Hvězda dolů. Pochybuji, že by ani jeden z těch Rusů neuměl anglicky. V 70tých, 80tých letech se Rusové učili na základkách angličtinu. Tak jak tady se učila povinně ruština, tak u nich zkrátka byla povinná ve výuce angličtina. Že by je odbachnuli jen kvůli tomu, že někam pro něco hrabali, se mi také nezdá. Američané byli v početní i v situační výhodě.

11.4.2021 | 16:53:49
WILLIAM_MOINSPIELD

Za ten konec strhávám hvězdu, protože mi přijde jako pičovina, že se alespoň jeden z těch marinaku nenaučil Rusky a jeden rusák Anglicky… proč jim teda ten generál říkal, spojte se s nimi a řekněte jim ať odejdou, když se pak nedokážou domluvit? :-D

10.4.2021 | 22:21:19
josee

to „vyhrocení situace“ bylo odfláknuté jak sviňa. Tak by žádný voják speciálních jednotek nikdy nejednal. A to samé ti Rusové. Ach jo.

10.4.2021 | 19:42:27
Kothy

Ten konec, parada :)

10.4.2021 | 15:54:33

Stav titulků

Epizoda S03E09: Coming Home

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Nepřehlédněte

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Na letošním Comic-Conu v San Diegu, kde má svůj panel i seriál For All Mankind, bylo oznámeno, že byla seriálu potvrzena čtvrtá série. Ta se začne připravovat příští měsíc a dočkat bychom se jí měli v příštím roce.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama