For All Mankind Popis

For All Mankind

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
locomachine

Co to s těma amíkama je? To se ani seriál o dobývání vesmíru neobejde bez spratků, fiflen a velmi křehkejch vztahů? To fakt musí bejt všechno pro všechny?

29.11.2019 | 18:42:39
DoctorQQ

Zatím naprostá spokojenost.

7.11.2019 | 15:00:31
Maslord

Očakával som skôr niečo na spôsob The Americans, ale po troch úvodných dieloch je jasné, že pôjde o alternatívnu históriu amerického vesmírneho programu. Pekné premostenie medzi realitu a alternatívnou fikcou. Trošku som sa bál, že to bude nudné, ale je to dosť napínavé a plné emócií.

4.11.2019 | 17:14:57

Stav titulků

Epizoda S01E10: A City Upon a Hill

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Pro informaci: Na obvyklém uložišti jsou titulky s chybami, kdy jsou řádky spojené v jeden. U nás najdete už opravenou verzi. Hezky se bavte.

Nepřehlédněte

For All Mankind se dočká i druhé série

For All Mankind se dočká i druhé série

Dnes, dříve než seriál začal vůbec vysílat svou první řadu, bylo oficiálně potvrzeno, že se For All Mankind dočká i druhé série. Práce na nové sérii dokonce začaly už před týdnem. Jste rádi za toto prodloužení? Myslíte si, že se seriál povede?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás