For All Mankind Popis

For All Mankind

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Tajplt

První polovina slabší, druhá ale lepší. Nakonec se z toho vyklubal fajn seriál, tak doufám že bude pokračování. 75%

11.6.2020 | 23:43:10
Kothy

Zatim je to zajimave.

21.4.2020 | 23:51:06
Balerion

Po pomalejsim rozjezdu se to vypracovalo k napinavemu finale ve stylu Apollo 13 a vsechny vedlejsi linky a zapletky jenom dokonale dokresluji dobu v prubehu studene valky. Dokonce jsem si s nostalgii vzpomel na povedene ale zrusene projekty Ascension ci Manhattan. Par veci by se dali vytknout (vykradene hudebni partie se nedaji nevsimnout) ale v ramci zanru nema konkurenci, do kapsy strci i polodokumentarni Mars od Nat.Geographic.

14.4.2020 | 12:11:37
locomachine

Co to s těma amíkama je? To se ani seriál o dobývání vesmíru neobejde bez spratků, fiflen a velmi křehkejch vztahů? To fakt musí bejt všechno pro všechny?

29.11.2019 | 18:42:39
DoctorQQ

Zatím naprostá spokojenost.

7.11.2019 | 15:00:31
Maslord

Očakával som skôr niečo na spôsob The Americans, ale po troch úvodných dieloch je jasné, že pôjde o alternatívnu históriu amerického vesmírneho programu. Pekné premostenie medzi realitu a alternatívnou fikcou. Trošku som sa bál, že to bude nudné, ale je to dosť napínavé a plné emócií.

4.11.2019 | 17:14:57

Stav titulků

Epizoda S01E10: A City Upon a Hill

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Pro informaci: Na obvyklém uložišti jsou titulky s chybami, kdy jsou řádky spojené v jeden. U nás najdete už opravenou verzi. Hezky se bavte.

Nepřehlédněte

Druhá série povýší dvě postavy

Druhá série povýší dvě postavy

První série je už nějakou tu dobu za námi, avšak nemusíte se bát, jelikož druhá série bude. Ta bude bohatší na hlavní postavy, jelikož byly dvě postavy z první série povýšeny. Které to jsou?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás