For All Mankind
91/100 - 47×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (dospělá Aleida Rosales), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Olivia Trujillo (mladá Aleida Rosales)

Danny Stevens

Danny Stevens

Nejstarší syn Gorda a Tracy Stevensových.

Sezóny 2
2021 - 2022

Danny, celým jménem Daniel Gordon Stevens, je nejstarším potomkem astronautů Gorda a Tracy Stevensových, který se narodil 10. listopadu 1963. Jelikož si jeho rodiče jsou blízcí s Baldwinovými, jeho nejlepším kamarádem v dětství byl jejich syn Shane Baldwin a společně vyváděly všemožné lumpárny. Shane se ale bohužel připlete do nehody a umírá a Danny tak přichází o svého parťáka.

Baldwinovi ale později adoptují o tři roky mladší dívku jménem Kelly. Navážou spolu blízký přátelský vztah a oba dokonce chtějí kráčet v šlépějích svých rodičů a přidat se jednou k NASA. Danny začne studovat Námořní akademii v Annapolisu a když je doma v Houstonu, pracuje v astronautském baru Outpost po boku Karen Baldwinové. Danny si uvědomuje, že ke Karen cítí velmi blízké pouto, které je už romantického rázu a že se do ní zamiloval. Jejich vztah dojde až k intimitě, ale ne na dlouho, jelikož Karen všechno ukončí. Před začátkem 90. let Danny vstupuje do NASA jako astronaut a v roce 1990 poprvé letí do vesmíru. Také se seznamuje s Amber, kterou nakonec v červenci 1992 pojme za manželku.Rodina:

Lety do vesmíru:

  • Danny poprvé letí do vesmíru v roce 1990 na měsíční základnu Jamestown.
  • V červenci 1992 pořádají on a Amber svatbu v hotelu Polaris na zemské orbitě.
  • Phoenix – Danny letí v roce 1994 v raketě Phoenix od společnosti Helios na Mars. (velitelem mise je Edward Baldwin)

Foto: Apple

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S03E10: Stranger in a Strange Land

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Nepřehlédněte

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Na letošním Comic-Conu v San Diegu, kde má svůj panel i seriál For All Mankind, bylo oznámeno, že byla seriálu potvrzena čtvrtá série. Ta se začne připravovat příští měsíc a dočkat bychom se jí měli v příštím roce.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama