For All Mankind
91/100 - 47×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (dospělá Aleida Rosales), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Olivia Trujillo (mladá Aleida Rosales)

Dev Ayesa

Dev Ayesa

Ředitel soukromé vesmírné společnosti Helios Aerospace.

Sezóny 1
2022 - 2022

Dev Ayesa a jeho obchodní partner Richard Hilliard založili firmu Helios Aerospace a v roce 1987 vyhráli kontrakt u NASA, který jim umožňoval těžit Helium-3 na povrchu Měsíce díky jimi vybudovaném fúzním reaktoru.

Společnost Helios se dostává čím dál více do popředí a aby ji společnost brala skutečně vážně, hodlá se účastnit vesmírného závodu na Mars společně s NASA a Sověty. Dev proto uzavírá obchod s Karen Baldwinovou, aby odkoupil její vesmírný hotel Polaris, který by se stal součástí letounu Phoenix. A jelikož potřebují ještě nějakého zkušeného astronauta, přijme Dev na tuto pozici Edwarda Baldwina, který v NASA skončil. Dev, Karen a Ed tak společně oznamují veřejnosti cíl Heliosu doletět na Mars, a to o dva roky dřív, než plánují jejich konkurenti.Zajímavost:

Postava Deva je volně inspirována americkým podnikatelem a inženýrem Elonem Muskem a Devova společnost Helios Muskovou společností SpaceX.

Foto: Apple

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S03E10: Stranger in a Strange Land

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Nepřehlédněte

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Na letošním Comic-Conu v San Diegu, kde má svůj panel i seriál For All Mankind, bylo oznámeno, že byla seriálu potvrzena čtvrtá série. Ta se začne připravovat příští měsíc a dočkat bychom se jí měli v příštím roce.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama