For All Mankind
92/100 - 51×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (dospělá Aleida Rosales), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Olivia Trujillo (mladá Aleida Rosales)

Edward Baldwin

Edward Baldwin

Jeden z nejlepších astronautů NASA, který se mohl stát prvním člověkem na Měsíci.

Sezóny 3
2019 - 2022

Ed patří mezi nejkvalifikovanější astronauty NASA. Své zkušenosti s lítáním získal u námořnictva, kdy pilotoval letoun během války v Koreji a následně získal příležitost uplatnit své zkušenosti v NASA. Byl velitelem testovacího letu Apollo 10 k Měsíci a společně s Gordem se s jejich modulem Snoopy se nacházeli 13 km nad povrchem Měsíce. Kdyby dostali povolení na sestoupení na povrch, mohl se Ed stát prvním člověkem, který stanul na Měsíci. Ed je toho názoru, že vedení NASA po nehodě Apollo 1 už ztratilo kuráž, a proto nehodlá riskovat, čímž Američané přicházejí o možnost získat v něčem prvenství.

Rodina:

Lety do vesmíru:

  • Apollo 10 – Testovací let k Měsíci, Ed je velitelem mise. (další členové mise: Gordo Stevens, Fred Talmadge)
  • Apollo 15 – Ed je velitelem mise, jejímž cílem je nalézt místo pro stálou základnu na Měsíci a pokusit se objevit led. (další členové mise: Molly Cobb, Frank Sedgewick)
  • Apollo 22 – Druhá posádka obývající americkou základnu Jamestown na Měsíci. Ed je velitelem mise. (další členové mise: Gordo Stevens, Danielle Poole)
  • Apollo 24 – Mise, jejímž cílem bylo dostat Eda zpátky na Zemi. Ed je součástí zpáteční cesty. (další členové mise: Ellen Waverly, Deke Slayton, Harrison Liu)

Foto: Apple

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Orchoose

Love his angry face.

12.8.2022 | 17:29:54

Stav titulků

Epizoda S03E10: Stranger in a Strange Land

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Na letošním Comic-Conu v San Diegu, kde má svůj panel i seriál For All Mankind, bylo oznámeno, že byla seriálu potvrzena čtvrtá série. Ta se začne připravovat příští měsíc a dočkat bychom se jí měli v příštím roce.

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama