For All Mankind Edward Baldwin

Edward Baldwin

Edward Baldwin

Jeden z nejlepších astronautů NASA, který se mohl stát prvním člověkem na Měsíci.

Sezóny 2
2019 - 2021

Ed patří mezi nejkvalifikovanější astronauty NASA. Své zkušenosti s lítáním získal u námořnictva, kdy pilotoval letoun během války v Koreji a následně získal příležitost uplatnit své zkušenosti v NASA. Byl velitelem testovacího letu Apollo 10 k Měsíci a společně s Gordem se s jejich modulem Snoopy se nacházeli 13 km nad povrchem Měsíce. Kdyby dostali povolení na sestoupení na povrch, mohl se Ed stát prvním člověkem, který stanul na Měsíci. Ed je toho názoru, že vedení NASA po nehodě Apollo 1 už ztratilo kuráž, a proto nehodlá riskovat, čímž Američané přicházejí o možnost získat v něčem prvenství.


Rodina:

Lety do vesmíru:

  • Apollo 10 – Testovací let k Měsíci, Ed je velitelem mise. (další členové mise: Gordo Stevens, Fred Talmadge)
  • Apollo 15 – Ed je velitelem mise, jejímž cílem je nalézt místo pro stálou základnu na Měsíci a pokusit se objevit led. (další členové mise: Molly Cobb, Frank Sedgewick)
  • Apollo 22 – Druhá posádka obývající americkou základnu Jamestown na Měsíci. Ed je velitelem mise. (další členové mise: Gordo Stevens, Danielle Poole)
  • Apollo 24 – Mise, jejímž cílem bylo dostat Eda zpátky na Zemi. Ed je součástí zpáteční cesty. (další členové mise: Ellen Waverly, Deke Slayton, Harrison Liu)

Foto: Apple

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E10: The Grey

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Nepřehlédněte

For All Mankind má třetí řadu jistou

For All Mankind má třetí řadu jistou

Služba AppleTV+ dnes potěšila své fanoušky zprávou, že se astronautský seriál For All Mankind dočká třetí série. Na té se začne pracovat na jaře 2021. Oznámení o prodloužení přichází stejně jako tomu bylo loni ještě před premiérou nové řady. Máte z této zprávy radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás