For All Mankind
92/100 - 48×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (dospělá Aleida Rosales), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Olivia Trujillo (mladá Aleida Rosales)

Kelly Baldwin

Kelly Baldwin

Adoptovaná dcera manželů Baldwinových.

Sezóny 2
2021 - 2022

Kelly, rodným jménem Thi Hanh Nguyen, se narodila 14. července 1966 v jižním Vietnamu. Jelikož Vietnam postihla válka, byla Kelly v roce 1972 poslána společně s dalšími dětmi do Ameriky v rámci operace Babylift. Zde ji adoptovali Edward a Karen Baldwinovi, kteří před pár lety přišli o svého vlastního syna.

Kelly tak vyrůstala v milující rodině, která drží pospolu. Kelly má teď před sebou ale velké rozhodnutí – musí si vybrat školu, kam půjde studovat po střední. Ed by byl rád, kdyby se vydala inženýrským směrem, aby s ním jednou pracovala v NASA, Karen naopak by chtěla, aby šla jiným směrem, který nezahrnuje astronautiku. Kelly ale oznámí, že by ráda šla na Námořní akademii v Annapolisu, aby mohla létat a jednou skutečně začít pracovat v NASA. To se jí vyplní a svůj zájem nakonec nalezne ve vědě a biologii a v roce 1992 pracuje se vzorky na Antarktidě.Rodina:

  • Edward Baldwin (adoptivní otec)
  • Karen Baldwin (adoptivní matka)
  • Thi Binh Nguyen (biologický otec)
  • Van Le Nguyen (biologická matka)

Lety do vesmíru:

  • Sojourner 1 – Kelly letí v roce 1994 v raketě Sojourner 1 od NASA na Mars. (velitelkou mise je Danielle Poole)

Foto: Apple

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S03E10: Stranger in a Strange Land

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Nepřehlédněte

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Na letošním Comic-Conu v San Diegu, kde má svůj panel i seriál For All Mankind, bylo oznámeno, že byla seriálu potvrzena čtvrtá série. Ta se začne připravovat příští měsíc a dočkat bychom se jí měli v příštím roce.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama