For All Mankind
92/100 - 49×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (dospělá Aleida Rosales), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Olivia Trujillo (mladá Aleida Rosales)

Margo Madison

Margo Madison

Inženýrka pracující pro NASA, která by se chtěla stát letovou řídící.

Sezóny 3
2019 - 2022

Margo už dlouhé roky pracuje u NASA. Vytrénoval ji inženýr a později jeden z hlavních představitelů NASA Wernher von Braun, který se zná s jejím otcem a všichni žili ve stejném městě – v Huntsvillu v Alabamě. Margo a Wernher si jsou blízcí a právě díky němu má Margo všechny své rozsáhlé vědomosti. Wernher nad ní drží ochranou ruku a doufá, že se Margo vyplní její sny. Margo dává své práci přednost přede vším, kvůli čemuž nevede moc sociální život a na založení rodiny ani nepomýšlí. Radši chce šplhat po kariérním žebříčku u NASA, kde začíná jako inženýrka, ale ráda by se dostala do řídícího střediska vesmírných letů, čímž by se stala první ženou v tomto oboru. A když se nabídnou i vyšší pozice, jen to přivítá.


Foto: Apple

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

symposka

21.4.2020 | 23:58:32

Stav titulků

Epizoda S03E10: Stranger in a Strange Land

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Nepřehlédněte

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Na letošním Comic-Conu v San Diegu, kde má svůj panel i seriál For All Mankind, bylo oznámeno, že byla seriálu potvrzena čtvrtá série. Ta se začne připravovat příští měsíc a dočkat bychom se jí měli v příštím roce.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama