For All Mankind Tracy Stevens

Tracy Stevens

Tracy Stevens

Gordova manželka, která se chce stát astronautkou.

Sezóny 1
2019 -

Tracy je manželkou Gorda Stevense, která si žije jako manželka astronauta a matka. Má však mnohem větší sny, a to jít ve stejných šlépějích jako její manžel a stát se astronautkou. Tato možnost však ženám nebyla nikdy umožněna, tedy až do rozhodnutí, že Američané vyšlou do vesmíru ženu. V NASA ale žádné astronautky nejsou a proto vedení hledá několik žen do svého programu a Tracy se chopí této šance. Ačkoliv má nějaké dřívější zkušenosti s pilotováním letounů, není tak zkušená jako ostatní kandidátky do programu. Její předností však je její pěkný vzhled, což by dle vedení NASA z ní dělalo ideální ženskou tvář jejich programu.


Rodina:

  • Gordo Stevens (manžel)
  • Daniel Stevens (starší syn)
  • Jimmy Stevens (mladší syn)

Lety do vesmíru:

  • Apollo 25 – Původním cílem mise bylo opravit satelit na orbitě, ale místo toho byla posádka vyslána opravit loď mise Apollo 24 ve vesmíru. Tracy je pilotem mise. (další členové mise: Molly Cobb, Dennis Lambert)

Foto: Apple

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

dle mého, asi nejlepší postava v seriálu…

22.6.2020 | 3:51:39

Nepřehlédněte

Druhá série povýší dvě postavy

Druhá série povýší dvě postavy

První série je už nějakou tu dobu za námi, avšak nemusíte se bát, jelikož druhá série bude. Ta bude bohatší na hlavní postavy, jelikož byly dvě postavy z první série povýšeny. Které to jsou?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás