For All Mankind
92/100 - 51×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña, Olivia Trujillo (Aleida Rosales), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Chris Bauer (Deke Slayton), Daniel David Stewart (Nick Corrado), Robert Bailey Jr. (William Tyler)

Tracy Stevens

Tracy Stevens

Gordova manželka, která se chce stát astronautkou.

Sezóny 2
2019 - 2021

Tracy je manželkou Gorda Stevense, která si žije jako manželka astronauta a matka. Má však mnohem větší sny, a to jít ve stejných šlépějích jako její manžel a stát se astronautkou. Tato možnost však ženám nebyla nikdy umožněna, tedy až do rozhodnutí, že Američané vyšlou do vesmíru ženu. V NASA ale žádné astronautky nejsou a proto vedení hledá několik žen do svého programu a Tracy se chopí této šance. Ačkoliv má nějaké dřívější zkušenosti s pilotováním letounů, není tak zkušená jako ostatní kandidátky do programu. Její předností však je její pěkný vzhled, což by dle vedení NASA z ní dělalo ideální ženskou tvář jejich programu.

Rodina:

  • Gordo Stevens (manžel)
  • Daniel Stevens (starší syn)
  • Jimmy Stevens (mladší syn)

Lety do vesmíru:

  • Apollo 25 – Původním cílem mise bylo opravit satelit na orbitě, ale místo toho byla posádka vyslána opravit loď mise Apollo 24 ve vesmíru. Tracy je pilotem mise. (další členové mise: Molly Cobb, Dennis Lambert)

Foto: Apple

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

dle mého, asi nejlepší postava v seriálu…

22.6.2020 | 3:51:39

Stav titulků

Epizoda S04E05: Goldilocks

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Nepřehlédněte

Vrhněte se do nového milénia: 1996-2001

Vrhněte se do nového milénia: 1996-2001

Hned na začátku prvního dílu čtvrté řady můžeme opět očekávat zkratkovité shrnutí událostí, které se odehrály během časového skoku do nového milénia. Avšak už nyní si můžete s námi podrobně projít důležité události, které se odehrály v letech 1996 až 2001.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama