Forever
94/100 - 252×

Forever

Dvě stě let je dost dlouhá doba na to, abyste se naučili hromadu světových jazyků, projeli celou zeměkouli či vyšplhali na Mount Everest. Doktoru Henrymu Morganovi se to všechno za dvě stě let povedlo. Je totiž nesmrtelný. Zemřel totiž kdysi dávno ve svých pětatřiceti letech a od té doby se neustále rodí znovu a znovu, přestože vůbec nestárne. Jeho tajemství zná pouze jeho nejlepší přítel Abe, který vlastní starožitnictví. Henry se zatím každým dnem protlouká řešením případů s policistkou Jo, která využívá jeho ohromné znalosti o smrti, zatímco se sám snaží přijít na tajemství své nesmrtelnosti.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 40 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Mysteriózní

S01E14: Hitler on the Half-Shelf

S01E14: Hitler on the Half-Shelf

Je Karl Haas hrdina nebo zrádce a zloděj? Když skončí v márnici, začíná to explozivní řetězec událostí, kdy se Henry a Jo závodí, aby sledovali – nejen vrah -, ale vyřešili desetiletí známý notoricky známý umělecký zločin.

cz sk
3.2.2015
4 390 000
40 minut

Karlův syn, Erik, který je obchodníkem s uměním, zdědil po svém otci neocenitelná umělecká díla ukradená nacisty během druhé světové války. Mezitím Adam platí nic netušícího Abeho, který je nepříjemný, a Henryho otcovské pudové instinkty nutí vhazování se svou nemesis. Flashbacky vezmou Jindřicha do roku 1814, kde je šokován, když zjistí, že jeho vlastní otcova lodní společnost se podílela na nezákonných a nemorálních praktikách. Nakonec Abe dostane neocenitelný dárek.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
wrong

čím menej emócií nám hlavný hrdina predvedie tým naozajstnejšie jeho postavá vyzerá (ten afekt bol strašne strašný)

3.12.2015 | 19:56:17
zwolf

Skvělý díl ve kterém se ukazuje potenciál, co nabízí postava doktora Henryho Morgana. :)

6.2.2015 | 20:14:20

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama