Forever
94/100 - 252×

Forever

Dvě stě let je dost dlouhá doba na to, abyste se naučili hromadu světových jazyků, projeli celou zeměkouli či vyšplhali na Mount Everest. Doktoru Henrymu Morganovi se to všechno za dvě stě let povedlo. Je totiž nesmrtelný. Zemřel totiž kdysi dávno ve svých pětatřiceti letech a od té doby se neustále rodí znovu a znovu, přestože vůbec nestárne. Jeho tajemství zná pouze jeho nejlepší přítel Abe, který vlastní starožitnictví. Henry se zatím každým dnem protlouká řešením případů s policistkou Jo, která využívá jeho ohromné znalosti o smrti, zatímco se sám snaží přijít na tajemství své nesmrtelnosti.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 40 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Mysteriózní

S01E16: Memories of Murder

S01E16: Memories of Murder

Smrt mladé vysoké školy pošle Henryho a Jo zpět na kulturní ohniště, které bylo v 70.

cz sk
24.2.2015
4 660 000
40 minut

letech 20. století v New Yorku. Fascinace oběti vraždy Sarah Clancy autentickým 70. letem je víc než jen módním prohlášením, ukázalo se, že měla nezdravou posedlost minulostí. Vyšetřování ironicky vede Henryho a Jo zpět k vysokoškolskému profesorovi Molly Dawesovi, který učil Sarah v kurzu sexuální identity. Molly nejen souhlasí s tím, že pomůže při hledání vraha, ale ona a Henry vyvolají horké, romantické spojení. Flashbacky z roku 1979 odhalují Henryho a Abigailův zápas, který se vyrovnává s věkovým rozdílem, když se snaží oslavit své výročí s nocí ve městě.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
wrong

why?

4.12.2015 | 16:55:39

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama