Forever
94/100 - 252×

Forever

Dvě stě let je dost dlouhá doba na to, abyste se naučili hromadu světových jazyků, projeli celou zeměkouli či vyšplhali na Mount Everest. Doktoru Henrymu Morganovi se to všechno za dvě stě let povedlo. Je totiž nesmrtelný. Zemřel totiž kdysi dávno ve svých pětatřiceti letech a od té doby se neustále rodí znovu a znovu, přestože vůbec nestárne. Jeho tajemství zná pouze jeho nejlepší přítel Abe, který vlastní starožitnictví. Henry se zatím každým dnem protlouká řešením případů s policistkou Jo, která využívá jeho ohromné znalosti o smrti, zatímco se sám snaží přijít na tajemství své nesmrtelnosti.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 40 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Mysteriózní

S01E17: Social Engineering

S01E17: Social Engineering

Henry a Jo prozkoumají svět kybernetického terorismu, aby vystopovali vraha, když se objeví člen tajné hackerské skupiny.

cz sk
3.3.2015
4 400 000
40 minut

Vyšetřování také vystavuje Henryho nebezpečí vystavení jeho vlastního tajemství. Jak daleko půjde, aby zabránil odhalení jeho tajemství? Musí projít jemnou hranici mezi soudě, zda tajemství ostatních stojí za to, aby se zachránil nebo byl připraven vzlétnout – znovu. Flashbacky k londýnské nemocnici z roku 1865 vracejí Henryho první manželku Noru, která je nyní v jejích 70. letech, a znovu hrozí, že odhalí Henryho stav, s katastrofálními výsledky. Abe si vzpomíná na své aktivistické dny a nabízí Henrymu důležitou stopu jeho současného případu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
wrong

trošičku zamotané, trošičku rozmotané :-)

4.12.2015 | 18:12:45
mynonka

Kyber-zločiny jsou čím dál oblíbenější téma :)

9.3.2015 | 17:43:26

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama