Forever
94/100 - 252×

Forever

Dvě stě let je dost dlouhá doba na to, abyste se naučili hromadu světových jazyků, projeli celou zeměkouli či vyšplhali na Mount Everest. Doktoru Henrymu Morganovi se to všechno za dvě stě let povedlo. Je totiž nesmrtelný. Zemřel totiž kdysi dávno ve svých pětatřiceti letech a od té doby se neustále rodí znovu a znovu, přestože vůbec nestárne. Jeho tajemství zná pouze jeho nejlepší přítel Abe, který vlastní starožitnictví. Henry se zatím každým dnem protlouká řešením případů s policistkou Jo, která využívá jeho ohromné znalosti o smrti, zatímco se sám snaží přijít na tajemství své nesmrtelnosti.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 40 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Mysteriózní

S01E19: Punk is Dead

S01E19: Punk is Dead

Jo a Isaac Monroe, její hezký, bohatý nový nápadník, tráví noc v punk rockovém klubu, když je na zdi u nočního stolu nalezeno mumifikované ženské tělo.

cz sk
31.3.2015
4 660 000
40 minut

Je to první studený případ týmu. Od začátku 80. let oběť možná zemřela předávkování drogami. Punk rocker Eddie Warsaw, její tehdejší přítel, byl před 30 lety usvědčen ze zabití, přestože rozhodně prohlásil svou nevinu. Henry se s Eddiem vcítí, protože také ztratil lásku svého života, Abigail. Citově si pamatuje zpět do roku 1984, kdy Abigail nedokázala zvládnout jejich rostoucí věkový rozdíl a zabere mu nějaký čas – nikdy se k němu nevrátí.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LeniTheMonster

Extrémně úžasný seriál.. škoda že není víc dílů…

30.6.2017 | 0:44:41
wrong

kúsok sme sa zasa posunuli. Už len zistiť ktorým smerom ;-)

4.12.2015 | 22:46:33
zwolf

Fakt mám tenhle seriál moc rád, snad neskončí u jedné série. Přeji si tři perfektní série. :)

3.4.2015 | 12:32:20

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama