Forever
94/100 - 252×

Forever

Dvě stě let je dost dlouhá doba na to, abyste se naučili hromadu světových jazyků, projeli celou zeměkouli či vyšplhali na Mount Everest. Doktoru Henrymu Morganovi se to všechno za dvě stě let povedlo. Je totiž nesmrtelný. Zemřel totiž kdysi dávno ve svých pětatřiceti letech a od té doby se neustále rodí znovu a znovu, přestože vůbec nestárne. Jeho tajemství zná pouze jeho nejlepší přítel Abe, který vlastní starožitnictví. Henry se zatím každým dnem protlouká řešením případů s policistkou Jo, která využívá jeho ohromné znalosti o smrti, zatímco se sám snaží přijít na tajemství své nesmrtelnosti.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 40 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Mysteriózní

S01E20: Best Foot Forward

S01E20: Best Foot Forward

Nekonkurenční a vášnivý zákulisní svět baletu je kulisou pro další vyšetřování vraždy Henryho a Joe.

cz sk
7.4.2015
4 060 000
40 minut

Když se v koši v divadle objeví oddělená lidská noha uzavřená v baletní botě nasáklé krví, Henry a detektivové závodí s hodinami, aby našli tělo v tomto vysoce profilovaném případě. Zpátky do roku 1929 Paříž odhaluje Henryho emocionální zážitek s přítelkyní sochařky, když se drogy střetly s tlakem umělecké inspirace. Mezitím se mezi Jo a Isaacem něco příliš rychle zahřeje, ale Jo ji povzbuzuje, aby překonala strach ze zranění a využila šanci najít lásku. Abe věnuje Lucasovu pomoc při sledování Abigailova pobytu po opuštění Henryho. Nakonec Henry uvažuje, zda by měl vyzkoušet Adamovu teorii o zbrani, která ho původně zastřelila a zabila.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
wrong

stále väčšia a väčšia červená knižnica a predsa stále udržuje pozornosť. Na začiatku vás príbeh uchopí a už vás nepustí- dýchate spolu s ním :-)

5.12.2015 | 11:09:11
mynonka

Něco na tomhle seriálu je…nijak extra se neodlišuje od podobných seriálů a přece na tohle je něco, co vás zaujme a oblíbíte si ho.

10.4.2015 | 11:23:10
janeicka

Hemingway a jeho ženy :-D

9.4.2015 | 10:46:04
Mammon52852

Já se spíš obávám toho že když udělali dějově takový obrat (myslím city Jo) tak spíš už nečekejme druhou řadu (já bych byl rád) no nevím doufám že se pletu no uvidíme

8.4.2015 | 23:20:37

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama