Forever
94/100 - 252×

Forever

Dvě stě let je dost dlouhá doba na to, abyste se naučili hromadu světových jazyků, projeli celou zeměkouli či vyšplhali na Mount Everest. Doktoru Henrymu Morganovi se to všechno za dvě stě let povedlo. Je totiž nesmrtelný. Zemřel totiž kdysi dávno ve svých pětatřiceti letech a od té doby se neustále rodí znovu a znovu, přestože vůbec nestárne. Jeho tajemství zná pouze jeho nejlepší přítel Abe, který vlastní starožitnictví. Henry se zatím každým dnem protlouká řešením případů s policistkou Jo, která využívá jeho ohromné znalosti o smrti, zatímco se sám snaží přijít na tajemství své nesmrtelnosti.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 40 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Mysteriózní

Titulky k šestnácté epizodě

Titulky k šestnácté epizodě

Edna vám přináší další titulky k seriálu Forever. V dnešním díle uvidíme přitažlivou starou známou, která zase jednou Henrymu poplete hlavu. Titulky můžete stahovat v profilu epizody, a jako vždy je pro vás přeložil Torak.

18 0
27.2.2015

Diskuze /4

Jess-ica

Krásný díl. Moce děkuji za titulky. :) Já bych Henrymu moc přála Molly. Je to sympatická a hodná ženská. Snad se pokusí uzavřít minulost a pohnout se dál. I když chápu, že Abigail byla jen jedna, která ho opravdu chápala a bude těžké zas najít někoho, kdo ho nebude mít za blázna. Na druhou stranu tu má pořád Abea, který mu může cokoliv dosvědčit. :) Miluju ten seriál a děsí mě, že bude za chvíli konec. Snad bude i třeba druhá serie.

27.2.2015 | 20:29:10
suzuki051cj

Kedy budú titulky na 17.časť?

#4 1Bobesh1
7.3.2015 | 13:31:54
psychko

I mne mrzí vidina konce/serialu/ a oceňuji herectví /především Abea/

7.3.2015 | 14:20:09
1Bobesh1

#2 suzuki051cj: Až budou. Překladatel má teď více práce,takže nelze slíbit přesný čas dokončení.

admin
7.3.2015 | 14:45:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama