Forever
94/100 - 252×

Forever

Dvě stě let je dost dlouhá doba na to, abyste se naučili hromadu světových jazyků, projeli celou zeměkouli či vyšplhali na Mount Everest. Doktoru Henrymu Morganovi se to všechno za dvě stě let povedlo. Je totiž nesmrtelný. Zemřel totiž kdysi dávno ve svých pětatřiceti letech a od té doby se neustále rodí znovu a znovu, přestože vůbec nestárne. Jeho tajemství zná pouze jeho nejlepší přítel Abe, který vlastní starožitnictví. Henry se zatím každým dnem protlouká řešením případů s policistkou Jo, která využívá jeho ohromné znalosti o smrti, zatímco se sám snaží přijít na tajemství své nesmrtelnosti.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 40 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Mysteriózní

Titulky ke čtrnácté epizodě

Titulky ke čtrnácté epizodě

V profilu epizody můžete stahovat titulky ke čtrnáctému dílu seriálu Forever.

7 0
12.2.2015

Diskuze /4

Honza-K2

Díky za titulky, ale tentokrát mě tam to SEDUM a OSUM fakt bilo do očí :/ :D

#3 Torak
12.2.2015 | 21:57:30
Lorax

Nevíte někdo jestli se chystá pokračování dalších sérií?

12.2.2015 | 23:30:01
Torak

#1 Honza-K2: Tak za to se upřímně kaju, měl jsem dojem, že jsou přípustné obě varianty a bohužel jsem si to neověřil. Slibuju, že si na to dám příště pozor :-/

#4 Honza-K2
13.2.2015 | 1:00:35
Honza-K2

#3 Torak: Nic se neděje :D já si jen pamatuju, jak nám to o hlavu omlácel češtinář, tak jsem se u toho zasmál z nostalgie. A v klidu, chybička se vloudí, tím spíš, že ty titulky se vždycky dělají tak narychlo ;-)

13.2.2015 | 11:06:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama