Four Weddings and a Funeral
85/100 - 4×

Four Weddings and a Funeral

Čtyři kamarádi z Ameriky se setkají na jedné londýnské svatbě, ale po událostech u oltáře se jejich životy ocitají v nepokojích. Mají před sebou celý rok romantiky a zlomených srdcí, na jehož konci nás čekají čtyři svatby a jeden pohřeb.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Romantický


S01E02: Hounslow

S01E02: Hounslow

Maya a Ainsley mají problém dostat se přes rozchod s jejich polovičkami. Poté, co se Kash přestěhoval zpět ke svému otci, potkává starého přítele. Zara nachází něco, co ohrožuje její a Craigovu budoucnost.

cz sk
31.7.2019
44 minut

Svatba se ruší a Ainsley je na dně. Gemma a Maya se o ni starají, takže Maya musí odvést věci ke Kashovi. Ten je taky na dně, musel se nastěhovat zpět ke svému otci. Maya se u něj zdrží a zjišťuje, že není tak špatný.

Ainsley se chce odreagovat prací, ale není to pro ni jednoduché. Zjišťuje, že Kashe evidentně moc dobře neznala.

Kash potkává starého kamaráda Basheera (Guz Khan) a ten ho zve na večer s přáteli. Tam vidí video, kdy jako malý hrál ve hře. Rozhodne se jít si za svým snem.

Senátor se chce s Mayou usmířit. Dokonce přijíždí do Londýna. Rozhodne se s ním setkat. Místo něj ale dorazí jeho žena a chce, aby se od něj Maya držela dál.

Zara Graiga podezřívá. Dokonce k pochybám přinutí i Duffyho. Ten se rozhodne přestat o Mayu usilovat a jde na rande se svou kolegyní.

Craig se setkává s matkou své dcery. Ta po něm chce, aby se vzdal rodičovského práva. Po delší úvaze a hovoru s Mayou se rozhodne dokumenty podepsat. Dává matce Molly řetízek, při tom ho ale vidí Zara a vybouchne.

Maya zůstává v Londýně.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama