Four Weddings and a Funeral
85/100 - 4×

Four Weddings and a Funeral

Čtyři kamarádi z Ameriky se setkají na jedné londýnské svatbě, ale po událostech u oltáře se jejich životy ocitají v nepokojích. Mají před sebou celý rok romantiky a zlomených srdcí, na jehož konci nás čekají čtyři svatby a jeden pohřeb.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Romantický


S01E03: We Broke

S01E03: We Broke

Ainsley její matka odřízne od financí a ona má co dělat, aby zachránila svůj business. Maya se snaží najít práci, ale zjišťuje, že utéct své minulosti není tak jednoduché. Duffyho a Tabbyin vztah naráží na první problém. Kash musí pro teď zapomenout na svou vytouženou hereckou kariéru.

cz sk
31.7.2019
47 minut

Rodiče Ainsley se ji rozhodnou odříznout od financí. Nejprve se jí nedaří snížit náklady a během toho zapomíná na svou kamarádku Gemmu. Pohádají se a padne nejedno zlé slovo. Gemma má ale naštěstí skvělého manžela, který ve chvíli krize zakročí a své ženě pomůže.

Maya hledá práci, ale to, že byla milenkou senátora, se rozkřiklo. Má štěstí a získá práci u mladého prospěšného člena parlamentu, ten ale však má jiné úmysly. Rozhodne se pracovat pro staršího kontroverzního politika.

Duffy si uvědomuje, že se mu líbí Tabby, protože k němu byla jediná upřímná ohledně jeho knihy. Craig zjišťuje, že se Zara rozhodla se odstěhovat. Loučí se s ním dopisem.

Kash končí s prací a rozhodne se stát hercem. Přestože nemá z konkurzu dobrý pocit, ale dostane se do užšího výběru. Než se ale na něj stihne dostavit, musí jet do nemocnice, kam přivezli jeho otce ve vážném stavu. Je v pořádku, ale Kash musí (prozatím) zapomenout na svůj sen a vrátit se zpět do normální práce.

Srdcelomným zakončením je ale, když Gemma nachází svého manžela v posteli. Mrtvého.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama