Four Weddings and a Funeral
85/100 - 4×

Four Weddings and a Funeral

Čtyři kamarádi z Ameriky se setkají na jedné londýnské svatbě, ale po událostech u oltáře se jejich životy ocitají v nepokojích. Mají před sebou celý rok romantiky a zlomených srdcí, na jehož konci nás čekají čtyři svatby a jeden pohřeb.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Romantický


S01E04: The Winner Takes It All

S01E04: The Winner Takes It All

Blížící se pohřeb vyvolá v Maye staré vzpomínky. Haroon nutí Kashe do domluveného sňatku. Gemma udělá těžké rodičovské rozhodnutí. Duffy a Maya udělají ve svém vztahu velký krok.

cz sk
31.7.2019
48 minut

Pořádá se pohřeb. Gemmě se do toho ale pletou rodiče manžela, kteří mají rádi tradice. Chtějí jejího syna Gilese (Hector Bateman-Harden) poslat zpět na internátní školu. Jednou večer ale uteče a Gemma si uvědomí, že o svém synovi nic neví. Naštěstí se najde a Gemma si uvědomí, co je důležité a podle toho se zařídí.

Rozhodne se uspořádat pohřeb v Chelsea dresech a neposílat Gilese na internátní školu. Poznává blíž svého syna a jsou si bližší.

Maya kvůli zkušenosti se smrtí své matky na pohřeb jít nechce. Navíc musí bojovat o své místo u Andrewa, protože Marcus (Jamie Demetriou) ji to rozhodně nechce dát zadarmo. Maya je ale nesvá, a nakonec na pohřeb jde.

Kashův otec mu chce domluvit manželství. Kash odmítá, ale pak vidí, jak jeho „kandidátka“ Fatima vypadá, a zkusí to. Překvapivě si rozumí, ale musí mít vždy na schůzce doprovod. Nejprve se vyděsí příliš rychlým průběhem vztahu, ale rozhodne se pokračovat.

Craig se snaží najít Zaru, ale bez úspěšně. Když si konečně myslí, že se Zara vrátila, zjišťuje akorát, že se přihlásila do reality show, kde člověk hledá lásku.

Duffy přizná Maye své city. Ta ho políbí.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama