Four Weddings and a Funeral
85/100 - 4×

Four Weddings and a Funeral

Čtyři kamarádi z Ameriky se setkají na jedné londýnské svatbě, ale po událostech u oltáře se jejich životy ocitají v nepokojích. Mají před sebou celý rok romantiky a zlomených srdcí, na jehož konci nás čekají čtyři svatby a jeden pohřeb.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Romantický


S01E05: Love, Chalet

S01E05: Love, Chalet

Craig je posedlý Zařinou účastí v reality show. Duffy se snaží nepokazit věci s Mayou. Ainsley potkává novou klientku, která jí má pomoct zachránit business… zároveň potkává jejího ex-manžela, Bryce.

cz sk
7.8.2019
43 minut

Duffy a Maya se rozhodnou spolu mít vážný vztah. Všichni z nich mají radost a zároveň tomu nemůžou uvěřit. Kash je taky překvapen.

Craig pochybuje, že Zara v reality show vydrží, ale ta se nakonec dostane do velkého finále. Craig celou dobu myslí, že mu Zara posílá tajné signály. Show sledují všichni jeho přátelé. Při jedné takové příležitosti pozve i Kashe. To však Ainsley vidí jako zradu.

Ainsley se seznámí Harper, která vypadá jako záchrana jejího podniku. Chce nakoupit mnoho drahého zboží ještě před rozvodem. Ukáže se to však být naprostý opak úspěchu pro Ainsley a akorát na tom prodělá. Přesto však v závěru situace nevypadá tak špatně, když potká ex-manžela Harper.

Craig se rozhodne pro razatní krok. Sám se (pouze v růžových boxerkách) účastní reality show a požádá Zaru v přímém přenosu o ruku. Ta ale odmítne. Aby se odreagoval, jdou do klubu. Tam se ale strhne rvačka, při které se Kash zraní. Maya bez váhání odjíždí s ním do nemocnice, což Duffyho zarazí.

Zara se ve finále rozhodne svého vyvoleného si nevzít. Pak se objeví u Craiga na prahu.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama