Four Weddings and a Funeral
85/100 - 4×

Four Weddings and a Funeral

Čtyři kamarádi z Ameriky se setkají na jedné londýnské svatbě, ale po událostech u oltáře se jejich životy ocitají v nepokojích. Mají před sebou celý rok romantiky a zlomených srdcí, na jehož konci nás čekají čtyři svatby a jeden pohřeb.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Romantický


S01E07: The Sound of Music

S01E07: The Sound of Music

Maya má výčitky svědomí z toho, že kvůli práci musí pracovat s Ainsleyným ex. Andrew a Tony 2 si uvědomí, že mezi sebou mají zvláštní pouto. Bryce se pokusí přejít z profesního vztahu s Ainsley o level výš.

cz sk
21.8.2019
46 minut

Duffy je ze zjištění, že Maya miluje Kashe, zničený a podepisuje se to na jeho práci. Přesto však slíbí, že její tajemství nevyzradí. Gemma se rozhodne postavit Duffyho zpět do latě, což se jí nakonec podaří.

Maya není ve své práci plně spokojena a snaží se najít místo, kde by byla více potřebná. Kash získává roli v dětské hře, ale stav divadla, kde hrají, není optimální.

Ainsley „chodí“ s Garretem, zároveň se ale sbližuje s Brycem. Užívá si života a jednoho večera bere Mayu a Tonyho 2 do gay baru. Tam překvapivě potkávají Andrewa, který však nezanechává nejlepší dojem, protože nepodporuje LGBT komunitu tak, jak tvrdí, a hlavně – nepamatuje si povyražení s Tonym 2.

Andrew si tedy potřebuje zlepšit reputaci a Marcus ho navede na nápad sponzorovat opravy divadla, kde hraje Kash. To se však Maye nelíbí, protože musí pracovat s Kashem a Ainsley to nesmí vědět.

Bryce Ainsley políbí, ale ta se stále cítí zavázaná Garrettovi. Bryce jí vyznává své city, ale ani to Ainsley nestačí. Přesto je vidět, že sama s sebou bojuje. Nakonec se s Garrettem rozchází.

Andrew se snaží napravit svůj omyl s Tonym a pozve ho na otevření divadla. Ten ho nejprve odmítne a Andrew svůj projekt málem zruší, ale nakonec díky Maye a jejím přesvědčovacím schopnostem vše dobře dopadne. Nejenže se vystoupení uskuteční, dokonce i Tony 2 dorazí. Všímá si ale, že Maya nemůže z Kashe spustit oči.

Po vystoupení se Kash a Maya setkají a konečně dají najevo své city.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama