Four Weddings and a Funeral
85/100 - 4×

Four Weddings and a Funeral

Čtyři kamarádi z Ameriky se setkají na jedné londýnské svatbě, ale po událostech u oltáře se jejich životy ocitají v nepokojích. Mají před sebou celý rok romantiky a zlomených srdcí, na jehož konci nás čekají čtyři svatby a jeden pohřeb.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Romantický


S01E08: Game Night

S01E08: Game Night

Maya a Kash se poznávají, aniž by to Ainsley věděla. Tony 2 si uvědomuje, že on a Andrew jsou úplně jiní. Ainsley a Graig si hrají na love-matchmakery, ale Gemma a Duffy také.

cz sk
28.8.2019
47 minut

Kash a Maya stráví noc procházením se a mluvením. Rozhodnou se poznat se a zjistit, jestli má vůbec cenu komplikovat život sobě i všem ostatním.

Ainsley zjišťuje, že Maya pracovala s Kashem a je jí to divné. Usuzuje z toho však úplně špatnou informaci, kterou Maya nepopírá, aby neprozradila pravý důvod.

Zara a Craig se snaží najít nějaký produkt, který by reprezentoval jejich „značku“ a zároveň představoval něco, co po sobě zanechají.

Kash je rozptýlený hraním a přichází o práci. Zamlčuje to otci, ale ten na to přichází. Stýká se s Mayou, ale ta má strach, že na to Ainsley přijde.

Andrew musí podpořit kontroverzní zákon, aby dosáhl svého. Neuvědomuje si však, jaký dopad by to mělo na jeho vztah s Tonym 2. Ani Tony 2 není úplně upřímný ohledně svých citů a s Andrewem se rozchází.

Basheer a Fatima se zasnoubí a mají svatbu. Kash pozve Mayu, ale ta si není jistá. Nechce ranit Ainseyniny city.

Ainsley a Craig se snaží dát Mayu a Marcuse dohromady. Z toho Marcus pochopí, že to on se líbí Ainsley a celý večer s hrami se zkomplikuje.

Gemma a Duffy se rozhodnou popostrčit Ainsley k Brycovi, bohužel v nestřežený okamžik si Bryce vyslechne něco, co nemá, a vypadá to, že šance na lásku je ztracena. Přestože Ainsley sama Brycovi řekne, že s ním chce být, ale Bryce nemá zájem.

Dorazí dokonce i Andrew. Zara je z neočekávaných hostů na prášky. Chce představit svou novou hru, ale celý večer je naštvaná a emotivní.

Andrew se otevře o své nešťastné lásce, což všechny dojme a donutí si uvědomit, co je důležité. Maya si uvědomí, že musí jít za Kashem. I Tony 2 vyznává své city Andrewovi a zároveň přiznává pravdu o svém uprchlickém statusu.

Kash je na svatbě, kde se jeho otec dozví, že byl vyhozen z práce a je nemálo zklamaný. Vidí se s Mayou a svět je zase v pořádku. Maya se rozhodne říct Ainsley pravdu. Craig se dozvídá, že Maya je s Kashem na svatbě.

Chce toto velké tajemství prozradit Zaře, ale ta má jiné překvapení. Je těhotná.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama