Franklin & Bash (Franklin a Bash)
91/100 - 9×

Franklin & Bash(Franklin a Bash)

Stojaté vody seriózní právnické firmy Infeld & Daniels rozproudí příchod dvojce mladých advokátů, kteří, naštěstí pro jejich klienty, ještě pořádně nedospěli. Co na tom, že protistrana převrací očima a soudci vyhrožují tresty za pohrdání soudem? Váš soud pravděpodobně vyhrají a večer si ještě můžete užít pořádnou párty u nich doma (zvlášť pokud jste hezká žena)!

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | TNT | 42 minut
žánr
Drama, Komedie

S04E01: The Curse of Hor-Aha

S04E01: The Curse of Hor-Aha

Čtyři měsíce po zatčení Stantona Infelda se Peter a Jared ocitli na starosti nově přejmenovaného Infelda, Danielse, Franklina a Bashe.

cz sk
13.8.2014
42 minut

Vstupte do archeologa Masona Trawleye, který věří, že byl nespravedlivě uzamčen z úložné jednotky obsahující mnoho cenných artefaktů, mezi nimiž je i maska smrti egyptského faraona Hor-Ahy. Peter a Jared souhlasí, že se ujme Trawleyho případu, ale brzy zjistí, že zpochybňují zdraví klienta, když bývalý profesor tvrdí, že je Trawley nestabilní a možná nebezpečný. Peter a Jared si najali soukromého detektiva Dan Mundyho, aby diskrétně prohledal v počítačích firmy důkaz, který by mohl zbavit Infeld jeho předpokládaných zločinů. Mezitím Ellen Swatello, nejnovější partner, který se připojil k řadám IDFB, brání lékařský marihuanský dispenzar, kterému hrozí, že bude uzavřen, aby se Centrum péče o děti otevřelo ulicí, což by vedlo k plevelům. Ke společnosti se připojuje také mladý právník Anita Haskins.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama