Franklin & Bash (Franklin a Bash)
91/100 - 9×

Franklin & Bash(Franklin a Bash)

Stojaté vody seriózní právnické firmy Infeld & Daniels rozproudí příchod dvojce mladých advokátů, kteří, naštěstí pro jejich klienty, ještě pořádně nedospěli. Co na tom, že protistrana převrací očima a soudci vyhrožují tresty za pohrdání soudem? Váš soud pravděpodobně vyhrají a večer si ještě můžete užít pořádnou párty u nich doma (zvlášť pokud jste hezká žena)!

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | TNT | 42 minut
žánr
Drama, Komedie

S04E08: Falcon's Nest

S04E08: Falcon's Nest

Franklin & Bash se snaží pomáhat svému kamarádovi Dannymu Duboisovi s adopcí dospělých, aby si zajistil jeho bydliště ve věkově omezené komunitě pro odchod do důchodu, kde žije se svým mnohem starším přítelem a stárnoucím Adonisem, Falcon.

cz sk
1.10.2014
42 minut

Ale jak se tento případ odvíjí, je zřejmé, že sokoly je vlastně ten, kdo musí být adoptován a vládnout dříve, než ho jeden z jeho divokých pití popelů zabije. Karp a Anita spojily své síly, aby zabránily vědcům, aby ztratili důležitý grant poté, co letecká společnost vyhlásí, že její letadlo zakotvilo „Boží akt“.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama