Franklin & Bash (Franklin a Bash)
91/100 - 9×

Franklin & Bash(Franklin a Bash)

Stojaté vody seriózní právnické firmy Infeld & Daniels rozproudí příchod dvojce mladých advokátů, kteří, naštěstí pro jejich klienty, ještě pořádně nedospěli. Co na tom, že protistrana převrací očima a soudci vyhrožují tresty za pohrdání soudem? Váš soud pravděpodobně vyhrají a večer si ještě můžete užít pořádnou párty u nich doma (zvlášť pokud jste hezká žena)!

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | TNT | 42 minut
žánr
Drama, Komedie

S04E10: Red or Black

S04E10: Red or Black

Infeld je přesvědčen, že zemře poté, co ho tajemné pozvání zavolá do Las Vegas, aby se postavil svému osudu.

cz sk
22.10.2014
42 minut

Chlapci a Dan Mundy ho následují do města hříchu a pokoušejí se ho přesvědčit, že se jeho smrt nemá stát, a že celá věc je seberealizační proroctví, ale brzy najdou v rovnováze své vlastní budoucnosti když jsou zatčeni za podvádění kasina z tisíců. Franklin & Bash musí postavit Vegas před soud, aby vyhrál den, který dělají … ale vítězství je hořkosladká, protože celá utrpení vyvolalo vážnou otázku o jejich osudu. Je rozhodnuto, že budoucnost právního týmu Franklin & Bash bude spočívat pouze na jednom otočení kola rulety. Bude to červená nebo černá?

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama