Friends with Better Lives
91/100 - 18×

Friends with Better Lives

Komedie o přátelích, kterým je všem okolo třiceti let, a kteří si myslí, že ti druzí mají lepší život, než oni samotní. Za seriálem stojí Dana Klein (Friends) a uvidíme Kevina Connolyho (Entourage) a Jamese Van Der Beeka (Don't Trust the B---- in Apartment 23).

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS | 20 minut
žánr
Komedie, Romantický

S01E07: Cyrano de Trainer-Zac

S01E07: Cyrano de Trainer-Zac

Kate spí s Willovým trenérem Zacem (Hayes MacArthur) a později si stěžuje gangu, že sex byl hrozný.

cz sk
19.5.2014
20 minut

Rozdělí se se Zacem prostřednictvím textu a způsobí, že mopey Zac odmítne trénovat Willa. Will dá Zacovi několik tipů a prosí Kate, aby mu dal ještě jednu šanci. Po noci skvělé sexu je Kate vyděšená, když zjistí, že Will naučil Zac všechny pohyby, které použil. Bobby a Andi hledají chůvu, která zkrátí dobu, po kterou Andiina dusivá matka v domě sleduje Charlieho. Jinde prosí Lowell s Julesem, aby na jejich svatbě nosili strašlivě vypadající šaty své prababičky.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama