Friends with Better Lives
91/100 - 18×

Friends with Better Lives

Komedie o přátelích, kterým je všem okolo třiceti let, a kteří si myslí, že ti druzí mají lepší život, než oni samotní. Za seriálem stojí Dana Klein (Friends) a uvidíme Kevina Connolyho (Entourage) a Jamese Van Der Beeka (Don't Trust the B---- in Apartment 23).

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS | 20 minut
žánr
Komedie, Romantický

S01E08: No More Mr. Nice Guy

S01E08: No More Mr. Nice Guy

Gang navštěvuje svatbu Kateiny kamarádky a bývalé sestry sorority a Kate požádá Will, aby předstíral, že je jejím přítelem, aby mohla říct svým kolegům, že chodí s lékařem.

cz sk
26.5.2014
20 minut

Kate brzy potká hezkého svobodného muže (Mark Feuerstein) na recepci a odhodí Willa, takže ho nechá vypořádat se starší ženou, se kterou spal, zatímco byl opilý jen pár dní předtím. Mezitím Lowell překvapí Julesa výletem do Indie, ale naštve se, protože mají na svou svatbu šetřit peníze. Oba uvažovali, zda by se měli oženit nebo ne, jak se zdá, že si myslí jinak. Andiina voda se rozbije na recepci a gang se k ní připojí a Bobby v nemocnici poté, co Andi porodí dceru páru. Když Lowell viděl novorozence, prohlásil, jak moc se ještě chce oženit s Julesem.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama