Friends (Přátelé)
95/100 - 613×

Friends(Přátelé)

Šestice přátel z New Yorku a jejich příběhy plné lásky, důvěry, nadějí, zklamání a především humoru. Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey a Pheobe se na deset sezón stali fenoménem především mladých diváků, jejich sympatický humor měl však příznivce ve všech věkových skupinách. V seriálu se objevila spousta známých herců, z hlavní šestice udělal seriál hvězdy televize. Napínavé finále se zařadilo mezi nejsledovanější pořady začátku tisíciletí.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC, HBO Max | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
David Schwimmer (Ross Geller), Courteney Cox (Monica Geller), Jennifer Aniston (Rachel Green), Matthew Perry (Chandler Bing), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), James Michael Tyler (Gunther), Elliott Gould (Jack Geller), Christina Pickles (Judy Geller), Maggie Wheeler (Janice Hosenstein), Paul Rudd (Mike Hannigan), Jane Sibbett (Carol Willick), Helen Baxendale (Emily Waltham), Jessica Hecht (Susan Bunch), Tom Selleck (Richard Burke)

S10E01: The One After Joey And Rachel Kiss

S10E01: The One After Joey And Rachel Kiss

Přátelé se dozví, že se Ross dal dohromady s Charlie a Rachel zase s Joeym, a proto se je snaží špehovat. Ross však nechce být s Charlie, dokud o tom neřekne Joeymu.

cz sk
25.9.2003
24 540 000
28 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mima33

Linka s Rachel a Joeym/Rossom je už maximálne prehnaná a preplácaná. S Rossom sa to naťahuje od prvej série. Po Rachelinom tehotenstve bola super príležitosť ich dať definitívne dokopy, ale nie… scenáristi museli radšej vymyslieť tie najdebilnejši­e linky.

13.2.2021 | 10:38:38
kimberly411

Musím povedať, že celých Priateľov milujem a nemám im čo vytknúť, ale jediné čo sa tvorcom podľa mňa nepodarilo je linka s Rachel a Joeym. Tieto časti som videla len raz a ž po nich netúžim

21.1.2018 | 9:39:55

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Reklama

Filtr seriálů
Reklama