Friends (Přátelé)
95/100 - 581×

Friends(Přátelé)

Šestice přátel z New Yorku a jejich příběhy plné lásky, důvěry, nadějí, zklamání a především humoru. Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey a Pheobe se na deset sezón stali fenoménem především mladých diváků, jejich sympatický humor měl však příznivce ve všech věkových skupinách. V seriálu se objevila spousta známých herců, z hlavní šestice udělal seriál hvězdy televize. Napínavé finále se zařadilo mezi nejsledovanější pořady začátku tisíciletí.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
David Schwimmer (Ross Geller), Courteney Cox (Monica Geller), Jennifer Aniston (Rachel Green), Matthew Perry (Chandler Bing), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), James Michael Tyler (Gunther), Elliott Gould (Jack Geller), Christina Pickles (Judy Geller), Maggie Wheeler (Janice Hosenstein), Paul Rudd (Mike Hannigan), Jane Sibbett (Carol Willick), Helen Baxendale (Emily Waltham), Jessica Hecht (Susan Bunch), Tom Selleck (Richard Burke)

S10E01: The One After Joey And Rachel Kiss

S10E01: The One After Joey And Rachel Kiss

Přátelé se dozví, že se Ross dal dohromady s Charlie a Rachel zase s Joeym, a proto se je snaží špehovat. Ross však nechce být s Charlie, dokud o tom neřekne Joeymu.

cz sk
25.9.2003
24 540 000
28 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mima33

Linka s Rachel a Joeym/Rossom je už maximálne prehnaná a preplácaná. S Rossom sa to naťahuje od prvej série. Po Rachelinom tehotenstve bola super príležitosť ich dať definitívne dokopy, ale nie… scenáristi museli radšej vymyslieť tie najdebilnejši­e linky.

13.2.2021 | 10:38:38
kimberly411

Musím povedať, že celých Priateľov milujem a nemám im čo vytknúť, ale jediné čo sa tvorcom podľa mňa nepodarilo je linka s Rachel a Joeym. Tieto časti som videla len raz a ž po nich netúžim

21.1.2018 | 9:39:55

Reklama

Filtr seriálů
Reklama