Friends (Přátelé)
95/100 - 610×

Friends(Přátelé)

Šestice přátel z New Yorku a jejich příběhy plné lásky, důvěry, nadějí, zklamání a především humoru. Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey a Pheobe se na deset sezón stali fenoménem především mladých diváků, jejich sympatický humor měl však příznivce ve všech věkových skupinách. V seriálu se objevila spousta známých herců, z hlavní šestice udělal seriál hvězdy televize. Napínavé finále se zařadilo mezi nejsledovanější pořady začátku tisíciletí.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC, HBO Max | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
David Schwimmer (Ross Geller), Courteney Cox (Monica Geller), Jennifer Aniston (Rachel Green), Matthew Perry (Chandler Bing), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), James Michael Tyler (Gunther), Elliott Gould (Jack Geller), Christina Pickles (Judy Geller), Maggie Wheeler (Janice Hosenstein), Paul Rudd (Mike Hannigan), Jane Sibbett (Carol Willick), Helen Baxendale (Emily Waltham), Jessica Hecht (Susan Bunch), Tom Selleck (Richard Burke)

Zemřel herec James Michael Tyler, představitel Gunthera z Přátel

Zemřel herec James Michael Tyler, představitel Gunthera z Přátel

Dnes vás musíme informovat o velmi smutné zprávě, zemřel totiž jeden z herců, kteří v seriálu Přátelé vystupovali po celých deset řad. Řeč je o herci Jamesi Michaelovi Tylerovi, představiteli Gunthera.

0 26
25.10.2021

V neděli 24. října zemřel herec James Michael Tyler, který se proslavil především díky roli barmana Gunther, jehož ztvárnil ve všech řadách seriálu Přátelé. Jeho role sice nebyla nikdy přední, ale vystupoval v seriálu celou dobu a byl zamilován do Rachel, kvůli čemuž nenáviděl Rosse.

Herec podlehl ve svých 59 letech rakovině, svůj poslední den prý strávil v pohodlí domova po boku své manželky Jennifer Carno. O tom, že je nemocný, promluvil už v průběhu letošního roku, tehdy prozradil, že se jeho rakovina dostala do nevyléčitelného čtvrtého stupně, a tak se netajil tím, že už prožívá své poslední měsíce.

(Herec James Michael Tyler jako Gunther. Foto: NBC)

Tyler byl prý skvělý člověk, ke svým posledním měsícům života se postavil se vztyčenou hlavou a dal si hned několik cílů, kterých chce dosáhnout. Jedním z nich bylo i to, že se chce dožít 59 let, což se mu v květnu povedlo.

Herce jsme mohli vidět v nedávném speciálu The Reunion, kde se objevil jen na plátně, ze kterého pozdravil své herecké kolegy. Prý si tuto velkou událost nemohl nechat ujít, ale nemoc mu nedovolila cestovat, a tak se v průběhu speciálu objevil alespoň takto.

Zdroj článku: EW

Diskuze /1

hyena

Jaj tak to je smutné ako každá smrť..nech odpočíva v pokoji bola to moja obľúbená vedľajšia postava v priateľoch a určite nielen moja

25.10.2021 | 7:24:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama