Friends (Přátelé)
95/100 - 575×

Friends(Přátelé)

Šestice přátel z New Yorku a jejich příběhy plné lásky, důvěry, nadějí, zklamání a především humoru. Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey a Pheobe se na deset sezón stali fenoménem především mladých diváků, jejich sympatický humor měl však příznivce ve všech věkových skupinách. V seriálu se objevila spousta známých herců, z hlavní šestice udělal seriál hvězdy televize. Napínavé finále se zařadilo mezi nejsledovanější pořady začátku tisíciletí.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
David Schwimmer (Ross Geller), Courteney Cox (Monica Geller), Jennifer Aniston (Rachel Green), Matthew Perry (Chandler Bing), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), James Michael Tyler (Gunther), Elliott Gould (Jack Geller), Christina Pickles (Judy Geller), Maggie Wheeler (Janice Hosenstein), Paul Rudd (Mike Hannigan), Jane Sibbett (Carol Willick), Helen Baxendale (Emily Waltham), Jessica Hecht (Susan Bunch), Tom Selleck (Richard Burke)


David

David

Vědec a Phoebein vášnivý milenec.

Sezóny 3
1994 - 2003

David je vědec žijící v New Yorku, který se seznámil s Phoebe. Hluboce se do sebe zamilovali, ale nemohli ve svém vztahu pokračovat, protože David musel odjet pracovně do Běloruska, konkrétně do Minsku. Po několika letech se však vrátil zpátky a vyhledal Phoebe.

(Vztah těchto dvou byl skutečně unikátní. Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VictoriaF

Jsem ráda za Mikea, ale těší mě, že se pak po letech do seriálu David vrátil :)

8.8.2018 | 23:09:37
hyena

davida som zboznoval preco len neskoncil s phoebe on :( uzasna postava skvely herec

16.7.2018 | 19:00:13

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama