Friends (Přátelé)
95/100 - 557×

Friends(Přátelé)

Šestice přátel z New Yorku a jejich příběhy plné lásky, důvěry, nadějí, zklamání a především humoru. Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey a Pheobe se na deset sezón stali fenoménem především mladých diváků, jejich sympatický humor měl však příznivce ve všech věkových skupinách. V seriálu se objevila spousta známých herců, z hlavní šestice udělal seriál hvězdy televize. Napínavé finále se zařadilo mezi nejsledovanější pořady začátku tisíciletí.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
David Schwimmer (Ross Geller), Maggie Wheeler (Janice Hosenstein), Christina Pickles (Judy Geller), Elliott Gould (Jack Geller), James Michael Tyler (Gunther), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matthew Perry (Chandler Bing), Jennifer Aniston (Rachel Green), Courteney Cox (Monica Geller), June Gable (Estelle Leonard), Lisa Kudrow (Ursula Buffay), Jane Sibbett (Carol Willick), Giovanni Ribisi (Frank Buffay Jr.), Jessica Hecht (Susan Bunch)


Jack Geller

Jack Geller

Otec Rosse a Monicy, který má smysl pro humor.

Sezóny 10
1994 - 2003

Jack Geller je manželem Judy Geller a otcem Rosse a Monicy. Je především pyšný na svého syna a na to, co ve svém životě dokázal. Často své děti navštěvuje a zajímá se o to, jak se jim vede. I když je Ross několikrát rozvedený, tak u něj nijak neklesl.

(Jack na návštěvě u Monicy a Rachel. Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Jack je dobrý svými poznámkami a to jak dáva před Monicou najevo že Ross je jeho oblíbenec.

redaktor
4.9.2018 | 17:51:39

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama