Friends (Přátelé)
95/100 - 575×

Friends(Přátelé)

Šestice přátel z New Yorku a jejich příběhy plné lásky, důvěry, nadějí, zklamání a především humoru. Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey a Pheobe se na deset sezón stali fenoménem především mladých diváků, jejich sympatický humor měl však příznivce ve všech věkových skupinách. V seriálu se objevila spousta známých herců, z hlavní šestice udělal seriál hvězdy televize. Napínavé finále se zařadilo mezi nejsledovanější pořady začátku tisíciletí.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
David Schwimmer (Ross Geller), Courteney Cox (Monica Geller), Jennifer Aniston (Rachel Green), Matthew Perry (Chandler Bing), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), James Michael Tyler (Gunther), Elliott Gould (Jack Geller), Christina Pickles (Judy Geller), Maggie Wheeler (Janice Hosenstein), Paul Rudd (Mike Hannigan), Jane Sibbett (Carol Willick), Helen Baxendale (Emily Waltham), Jessica Hecht (Susan Bunch), Tom Selleck (Richard Burke)


Pete Becker

Pete Becker

Milionář okouzlený Monicou.

Sezóny 1
1997 - 1997

Pete Becker je z počátku nenápadným mužem, který projeví zájem o Monicu. Ta později zjistí, že je milionářem, který jí nabídne pozici šéfkuchaře v její vlastní restauraci. Přes počáteční neshody se jim daří dobře, ale po čase Pete řekne Monice, že by se rád účastnil extrémních zápasů.

(Zápasy skutečně nebyly nijak lehké. Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VictoriaF

A mohl to být tak kouzelný milionář :D

8.8.2018 | 23:08:20

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama