Fringe (Hranice nemožného) S04E01: Neither Here Nor There

S04E01: Neither Here Nor There

S04E01: Neither Here Nor There

Dnes odstartoval první díl čtvrté série novou sezónu. A hned se tým Okrajových věd musí potýkat se záhadným případem, do kterého se zapojí i nováček agent Lee. Titulky připravujeme, očekávejte je v odpoledních hodinách. Pro podrobnosti sledujte stav překladu vpravo.

23.9.2011
3 480 000
44 minut

Oficiální synopse

Pouhý týden poté, co Peter Bishop zachránil oba dva nám známé světy, načež byl vymazán z existence, zůstává příměří mezi těmito světy nedotčeno a obě strany jsou nuceny ke vzájemné spolupráci. Lincoln Lee se připojuje k oddělení Okrajových věd, jehož nový případ okolo nového druhu měňavce je pro něj velmi osobní…

Trailer

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Djkoma

Který seriál může začít 4tou sezonu prakticky restartem? Parta okolo Fringe má odvahu a dost riskuje, ale v prvním díle se to vyplácí. Doufám, že v této „nejlépe poslední sezoně“ ze sebe autoři vydají maximum schopností.

27.9.2011 | 0:47:24
Clear

Díl se mi velmi líbil, potěšilo mě hned několik věcí a líbí se mi, že se příběh má kam vyvíjet a stále si klademe nové a nové otázky.

24.9.2011 | 14:12:43

Fringe (Hranice nemožného)
91/100 - 122×

Fringe(Hranice nemožného)

Věříte v nadpřirozeno? Zajímají vás okrajové vědy? Zkoumáte paranormální aktivity? Všechny člověkem nepochopené jevy mezi nebem a zemí lze v angličtině souhrnně označit také jako fringe. A společně se speciálním vyšetřovacím týmem FBI můžete i vy některým záhadám tohoto i jiných světů přijít na kloub.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Jasika Nicole (Astrid Farnsworth), Kirk Acevedo (Charlie Francis), John Noble (Dr. Walter Bishop), Blair Brown (Nina Sharp), Anna Torv (Olivia Dunham), Joshua Jackson (Peter Bishop), Lance Reddick (Phillip Broyles)

Aktuální epizoda

Epizoda S05E13: An Enemy of Fate

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají fringegirl a Veronique. Poděkování směřujte do fóra.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Reklama

Narozeniny herců