Fringe (Hranice nemožného)
91/100 - 141×

Fringe(Hranice nemožného)

Věříte v nadpřirozeno? Zajímají vás okrajové vědy? Zkoumáte paranormální aktivity? Všechny člověkem nepochopené jevy mezi nebem a zemí lze v angličtině souhrnně označit také jako fringe. A společně se speciálním vyšetřovacím týmem FBI můžete i vy některým záhadám tohoto i jiných světů přijít na kloub.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Jasika Nicole (Astrid Farnsworth), Kirk Acevedo (Charlie Francis), John Noble (Dr. Walter Bishop), Blair Brown (Nina Sharp), Anna Torv (Olivia Dunham), Joshua Jackson (Peter Bishop), Lance Reddick (Phillip Broyles)

S04E05: Novation

S04E05: Novation
4.11.2011
3 210 000
44 minut

Oficiální synopse

Po šokujícím Peterově návratu bude děj opravdu eskalovat, když se průhlední měňavci znovu objeví. Zatímco se hrozba stupňuje, k případu se připojuje bývalý vědec z Massive Dynamic Malcolm Truss. Nina zaplatí Walterovi, aby se v laboratoři také zapojil. Na Petera si nikdo nevzpomíná, ale jeho znalosti ohledně měňavců by mohly přijít týmu Okrajových věd vhod.

Trailer

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Uzdravenie obidvoch svetov si vyžiadalo svoju daň a tou bolo Petrove vymazanie z histórie. Došlo ku kompletnému premazaniu a následnému pretvoreniu časovej osi, v ktorej po novom už Peter nehral žiadnu rolu. Každopádne sa z nejakého dôvodu zase vrátil, aj napriek tomu, že v tejto timeline evidentne predstavuje časový paradox. Peter sa ocitá v obzvlášť prekérnej situácii, svet už nie taký, aký si ho pamätá, a jeho blízky si naňho nevedie spomenúť. Jedinú nádej vkladá do rúk Waltera dúfajúc, že na niečo príde. Oboje rozhovory medzi otcom a synom boli maximálne emocionálne vyhrotené. Čo sa vyšetrovania týka, tak zase máme tú česť s prehľadnými Shapeshiftermi, kedy prídu nanajvýš vhod Petrove znalosti. A tou konverzačnou scénou medzi Walterom a Ninou som sa jednoducho nechal unášať.

2.1.2022 | 23:43:30

Aktuální epizoda

Epizoda S05E13: An Enemy of Fate

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají fringegirl a Veronique. Poděkování směřujte do fóra.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama