Fringe (Hranice nemožného)
91/100 - 142×

Fringe(Hranice nemožného)

Věříte v nadpřirozeno? Zajímají vás okrajové vědy? Zkoumáte paranormální aktivity? Všechny člověkem nepochopené jevy mezi nebem a zemí lze v angličtině souhrnně označit také jako fringe. A společně se speciálním vyšetřovacím týmem FBI můžete i vy některým záhadám tohoto i jiných světů přijít na kloub.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Jasika Nicole (Astrid Farnsworth), Kirk Acevedo (Charlie Francis), John Noble (Dr. Walter Bishop), Blair Brown (Nina Sharp), Anna Torv (Olivia Dunham), Joshua Jackson (Peter Bishop), Lance Reddick (Phillip Broyles)

S05E01: Transilience Thought Unifier Model-11

S05E01: Transilience Thought Unifier Model-11
28.9.2012
3 200 000
42 minut

Info

  Oficiální synopse

  Píše se rok 2036 a vlády nad Zemí se ujali Pozorovatelé. Členové oddělení okrajových věd, kteří byli dvacet let uchováni v Jantaru, se nyní přidávají k hnutí odporu bojujícím za svobodu. Peter, jenž se nyní konečně znovu shledal se svou již dospělou dcerou Ettou, se vydává zjistit, co se stalo jeho ženě a matce Etty Olivii, aby společně mohli začít svou misi vedoucí k záchraně světa před Pozorovateli.
  Thumbnail Play icon


  Hodnocení

  Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
  Milano33

  Finálna séria nemohla začať lepšie, než paralizujúcou smršťou emócií. Na pozadí invázie Observers došlo k mrazivému odlúčeniu Petra a Olivie s ich dcérkou Henriettou, čo nastolilo emocionálne intenzívnejšie tempo príbehu. Znovu zjednotenie našej rodinky dokázalo skutočne rozcítiť, Peter s Ettou boli skvostní, oslobodenie Olivie a jej stretnutie s dcérou zahrialo u srdca, a aj Walterov emočný prejav pred jeho vnučkou vedel zahrať na citovú strunu. Najsilnejším momentom bola však srdcervúca konverzácia medzi Petrom a Livvy, ktorá otvorila staré rany. A ten záver bol velice skľučujúci a melancholický, nakoľko Walterova fragmentovaná myseľ pod náporom agónie podvedome vymazala plán na porážku Observers, Kontrastom k jeho beznádeji bola púpava, ktorá symbolizuje vytrvalosť ľudského ducha.

  20.1.2022 | 16:13:46

  Edna potřebuje vaši pomoc

  Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

  Aktuální epizoda

  Epizoda S05E13: An Enemy of Fate

  cz100%
  DOKONČENO
  sk100%
  DOKONČENO

  Titulky pro vás překládají fringegirl a Veronique. Poděkování směřujte do fóra.

  Reklama

  Nejoblíbenější postavy

  Momentka

  Momentka

  Narozeniny herců

  Filtr seriálů
  Reklama