Fringe (Hranice nemožného)
91/100 - 142×

Fringe(Hranice nemožného)

Věříte v nadpřirozeno? Zajímají vás okrajové vědy? Zkoumáte paranormální aktivity? Všechny člověkem nepochopené jevy mezi nebem a zemí lze v angličtině souhrnně označit také jako fringe. A společně se speciálním vyšetřovacím týmem FBI můžete i vy některým záhadám tohoto i jiných světů přijít na kloub.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Jasika Nicole (Astrid Farnsworth), Kirk Acevedo (Charlie Francis), John Noble (Dr. Walter Bishop), Blair Brown (Nina Sharp), Anna Torv (Olivia Dunham), Joshua Jackson (Peter Bishop), Lance Reddick (Phillip Broyles)

S05E06: Through the Looking Glass and What Walter Found There

S05E06: Through the Looking Glass and What Walter Found There

Olivia se natáhne k Petrovi, aby smutně zaútočili, ale stále více se znepokojuje jeho vzdáleným chováním.

9.11.2012
2 440 000
42 minut

Mezitím Walter pokračuje ve sledování svých videokazet a objevuje klíčový kus potřebný v boji proti pozorovatelům.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Walter na vlastnú päsť vycestoval do kapesného vesmíru, čo je priestor v membráne, ktorá rozdeľuje náš a paralelný vesmír. V tomto interdimenzionálnom priestore sa čoskoro začne strácať, keďže fyzikálne zákonitosti nášho sveta tam neplatia. Celá táto realita pôsobí, ako by to navrhoval nejaký surrealista, čo je svojím spôsobom vizuálne rozhodne impresívne. Zatiaľ čo Peter spolu s Oliviou sa snažia byť jeden pre druhého oporou v týchto smútočných časov. Každopádne Walterove náhle zmiznutie neostane bez povšimnutia a tak Peter, Oliv a Astrid sa ho vydávajú hľadať. Taktiež príde aj na akciu, ktorá je poriadne kinetická a fantasticky zostrihané. Peter nám totiž predvedie jeho nové schopnosti, ktoré získal od toho Observera. A v závere sa Walter zverí Petrovi, že začína strácať sám sebe.

22.1.2022 | 17:46:44

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktuální epizoda

Epizoda S05E13: An Enemy of Fate

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají fringegirl a Veronique. Poděkování směřujte do fóra.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama