Fringe (Hranice nemožného)
91/100 - 142×

Fringe(Hranice nemožného)

Věříte v nadpřirozeno? Zajímají vás okrajové vědy? Zkoumáte paranormální aktivity? Všechny člověkem nepochopené jevy mezi nebem a zemí lze v angličtině souhrnně označit také jako fringe. A společně se speciálním vyšetřovacím týmem FBI můžete i vy některým záhadám tohoto i jiných světů přijít na kloub.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Jasika Nicole (Astrid Farnsworth), Kirk Acevedo (Charlie Francis), John Noble (Dr. Walter Bishop), Blair Brown (Nina Sharp), Anna Torv (Olivia Dunham), Joshua Jackson (Peter Bishop), Lance Reddick (Phillip Broyles)

S05E09: Black Blotter

S05E09: Black Blotter

Týden se s týdnem sešel a na nás čeká již devátá epizoda Fringe, předposlední v tomto roce. Odkazy ke stažení naleznete na fóru, titulky k epizodě se již pilně překládají.

14.12.2012
3 120 000
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Walter sa opäť nechal zlákať psychedelickými drogami a pomocou LSD si navodil nadskutočný pôžitok. Jeho zmyslové vnímanie naprieč celou epizódou sa nieslo v duchu halucinácii a bludov, ktoré miestami nadobudli podoby vskutku fantazijných výjavov. Toto však malo iba zakryť skutočnosť, ktorá jasne vypovedá o jeho roztekanosti a rozpoltenosti. Totiž dochádza k stretu medzi ním a jeho minulým ja, tento vnútorný konflikt podnecuje Wlatera k zamýšľaniu sa nad hranicou, ktorú ešte môže prekročiť. Pri týchto chvíľach vás zaručene chytí nostalgická nota. Scénka z lesa s Oliviou a Petrom bola pozoruhodne krásna a emotívna. V dokoch zase dôjde na strhujúcu prestrelku s Lojalistami, ktorá mala skvelé grády. A konečne sa podarí nášmu tímu nájsť empatika, ktorý je nevyhnutnou súčasťou Walterovho pláne.

23.1.2022 | 16:28:46

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktuální epizoda

Epizoda S05E13: An Enemy of Fate

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají fringegirl a Veronique. Poděkování směřujte do fóra.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama