Fringe (Hranice nemožného)
91/100 - 142×

Fringe(Hranice nemožného)

Věříte v nadpřirozeno? Zajímají vás okrajové vědy? Zkoumáte paranormální aktivity? Všechny člověkem nepochopené jevy mezi nebem a zemí lze v angličtině souhrnně označit také jako fringe. A společně se speciálním vyšetřovacím týmem FBI můžete i vy některým záhadám tohoto i jiných světů přijít na kloub.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Jasika Nicole (Astrid Farnsworth), Kirk Acevedo (Charlie Francis), John Noble (Dr. Walter Bishop), Blair Brown (Nina Sharp), Anna Torv (Olivia Dunham), Joshua Jackson (Peter Bishop), Lance Reddick (Phillip Broyles)

S05E10: Anomaly XB-6783746

S05E10: Anomaly XB-6783746

Jak Windmark pokračuje ve svém vyšetřování umístění nepoctivého Fringe týmu; tým zjistí, že rychle běží čas, aby zachránil svět.

21.12.2012
3 020 000
42 minut

Když se Peter, Olivia, Astrid a Walter řítí do klíčové části hádanky, aby porazili pozorovatele, získají pomoc Niny Sharpové, která vyvolá riskantní plán.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Peter, Olivia, Walter a Astrid sa zúfalo snažia prísť na spôsob, ako komunikovať s malým Observerom Michaelom. Akonáhle sa ocitajú v slepej uličke, u Waltera sa začne prejavovať temná stránka jeho osobnosti a znova sa začína premieňať na toho človeka, z ktorého má oprávnené obavy. Koniec koncov bol náš tím odkázaní na Ninimu dobrú vôľu, čím ju žiaľ aj vystavili značnému nebezpečenstvu. V dôsledku toho bola jej pozícia nakoniec kompromitovaná a tak už nebolo pre ňu cesty návratu. Bez akéhokoľvek náznaku strachu sa postavila utláčateľom, s ktorými bola pripravená viesť dialóg, ktorý vyústil do vskutku dramatických rovín. A ako jej posledný akt vzdoru, bola neochota dať svojim nepriateľom nič iné, než len svoju krv. I Walterove rozpamätávanie sa na minulosť sa nieslo v znamení nostalgie.

24.1.2022 | 0:46:58

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktuální epizoda

Epizoda S05E13: An Enemy of Fate

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají fringegirl a Veronique. Poděkování směřujte do fóra.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama