Fringe (Hranice nemožného)
91/100 - 142×

Fringe(Hranice nemožného)

Věříte v nadpřirozeno? Zajímají vás okrajové vědy? Zkoumáte paranormální aktivity? Všechny člověkem nepochopené jevy mezi nebem a zemí lze v angličtině souhrnně označit také jako fringe. A společně se speciálním vyšetřovacím týmem FBI můžete i vy některým záhadám tohoto i jiných světů přijít na kloub.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Jasika Nicole (Astrid Farnsworth), Kirk Acevedo (Charlie Francis), John Noble (Dr. Walter Bishop), Blair Brown (Nina Sharp), Anna Torv (Olivia Dunham), Joshua Jackson (Peter Bishop), Lance Reddick (Phillip Broyles)

Rozbor traileru k 5. sérii „Etta“

Rozbor traileru k 5. sérii „Etta“

Před nedávnem bylo uveřejněno jedno z prvních videí na závěrečnou sérii seriálu Fringe, na kterou všichni fanoušci s napětím čekají, že se konečně dozví to, na co tolik let čekali. Dnes se pokusím rozbrat a zamyslet nad trailerem, který byl plný prostřihů z nadcházející sé­rie.

0 0
21.8.2012

Trailer s českými titulky si můžete prohlédnout ZDE

Trailer je kombinací záběrů z budoucnosti. V době, kdy byla dcera Olivie a Petera Etta ještě malá a při pobytu v parku se přibližuje skupina Pozorovatelů. Nevíme, proč přicházejí, ale vybízí se odpověď, že si jdou buď právě pro malou Ettu, nebo přišli pro představitele Oddělení okrajových věd – Petera s Olivií – jako pro lidi, kteří by mohli jejich nově plánovaný pořádek, který chtějí nastolit, narušit.

Vidíme také záběry s poutači na mrakodrapech, nápisy zní například: BRÁNIT SE, CHRÁNIT, NOVÝ POŘÁDEK nebo na jednom z nich je obrázek trojky Olivia, Walter, Peter s nápisem – HLASTE NA MINISTERTSTVO, JSME TU PRO VÁS. Otázkou tedy je, jestli mají tyto uprchlíky občané hlásit Pozorovatelům, nebo naopak jsou tady lidé z ministerstva, kteří lidi ochrání.

Další záběry jsou zřejmě z doby, kdy Petera a ostatní Etta vytáhla z jantaru. Snaží se dostat do nějakého zařízení střeženého ostatnými dráty. Všude kolem jsou zátarasy, které hlídají ti, kteří slouží Pozorovatelům, označovaní také jako „Stoupenci“. Ty jsme samozřejmě viděli už ve speciální epizodě čtvrté série Letters of Transit.

Můžeme vidět, jak Peter drží dvě zbraně a hned vedle něj jeho dceru Ettu, dále skupinu Stoupenců, kteří někoho pronásledují.

Velmi komicky pak působí záběr na Waltera, který županu bloumá po ulici, ve které došlo k neštěstí či byla zničena, jistě už velmi dávno.

Autor: Clear

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktuální epizoda

Epizoda S05E13: An Enemy of Fate

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají fringegirl a Veronique. Poděkování směřujte do fóra.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama