Galavant Co nás čeká v 1. - 4. epizodě?

Co nás čeká v 1. - 4. epizodě?

Co nás čeká v 1. - 4. epizodě?

Podívejte se, co nás čeká v prvních epizodách druhé série. Galavant a Richard začnou s budováním armády, zlý čaroděj očaruje Isabellinu mysl a Sid se stane asistentem nového krále, Garetha.


7 0
29.12.2015

2×01 A New Season aka Suck It Cancellation Bear

3. ledna 2016

Po špatném vyjednávání s piráty, musí Galavant a Richard pokračovat v cestě pěšky. Později se ocitají v hostinci Západního děravého lesa, kde jsou nuceni pracovat pro majitele, který vidí Galavanta v jiném světle. Mezitím ve Valencii, Madalena vládne jako královna a Gareth jako nový král, se svým asistentem Sidem, vyžaduje, co mu náleží. A v Hortencii je Isabella stále uvězněna ve své šperkovnici, zatímco její rodiče připravují svatbu s jejím 12-letým bratrancem.


2×02 World's Best Kiss

3. ledna 2016

Galavant a Richard se střetnou s kartářem, který spojí Galavanta s Isabellou kříšťálovou koulí. Isabella obdrží Galavantův „hovor“ ve chvíli, kdy plánuje utěk z Hortencie. Bohužel, je to „špatné spojení“, a Isabella slyší pouze každé druhé slovo. Ona je zdrcená, ale Galavant věří, že šlo všechno dobře. Slibuje, že se pro ni vrátí, jakmile vysadí Richarda u jeho hradu. Jediný problém je to, že Richardův hrad zmizel.

2×03 Aw, Hell, The King

10. ledna 2016

V zoufalé snaze vybudovat armádu k poražení Hortencie, Galavant a Richard se vrací do jeho bývalého království, kde nachází vzkvétající demokratickou vesnici. Richard čelí krizi identity, protože ho jeho lidé nepotřebují. Galavant svolá setkání na radnici, aby rekrtutoval bojovníky z vesnice, ale dobrovolníci jsou nedostatkovým zbožím. V Hortencii, zlý plánovač svateb, Wormwood, očaruje Isabellinu mysl, aby mu pomohla převzít království. A Madalena hrozí Sidovi smrtí, pokud nepomůže Garethovi překonat jeho provinilé noční můry ze zrady Richarda.

2×04 Bewitched, Bothered and Belittled

10. ledna 2016

Zatímco pokračují s budováním armády, král Richard se zamiluje do Roberty, krásné válečnice, která jim nabízí svou pomoc. Galavant se chopí role dohazovače. Madalena je pozvána na Basikobitcz párty, kterou pořádají dívky z království. Párty však neproběhne podle jejího očekávání. Když se vrátí domů, zjistí, že se v ní probudily emoce, které se jí vůbec nelíbí. Gareth ji potěší dárkem a Chef se snaží přesvědčit Gwen, že se jim bude lépe žít v Hortencii. Isabella, pod učínkem Wormwoodova kouzla, plánuje svatbu.

Diskuze /1

Packa

Basikobitcz? :D :D :D :D

redaktor
29.12.2015 | 10:27:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S02E10: The One True King (To Unite Them All)

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @SheppOne a HonZajs000.

Reklama

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny