Galavant
89/100 - 83×

Galavant

Žil byl švarný rytíř Galavant, známý pobíječ draků, ochránce chudých a bojovník za spravedlnost. Jeho poklidný život mu ale jednoho dne překazí zlý král Richard, který unese jeho lásku Madalenu. V den jejich svatby se ji chrabrý princ pokusí zachránit, ale Madalena mu s klidným svědomím sdělí, že kašle na lásku a chce mít bohatství a moc. Zdrcený Galavant se další rok utápí v alkoholu a na konání dobra se vykašle. Jednou za ním přijde princezna Isabella z Valencie s přáním, aby jí pomohl proti zlému uzurpátorovi Richardovi. Princ proto po pěti letech opět vyjede do sedla, aby v této muzikálové komedii porazil svého odvěkého nepřítele. Netuší ale, že Isabella má možná vedlejší úmysly.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 22 minut
žánr
Historický, Hudební, Komedie
hrají
Joshua Sasse (Galavant), Vinnie Jones (Gareth), Karen David (Isabella), Timothy Omundson (Král Richard), Mallory Jansen (Madalena), Luke Youngblood (Sid)

Co nás čeká v 5. - 8. epizodě?

Co nás čeká v 5. - 8. epizodě?

Co nás čeká v dalších epizodách druhé série? Galavant se setká se svým otcem, Valencie zaútočí na Hortensii a Wormwood naučí Madalenu temnou magii.

11 0
14.1.2016

2×05 Giants Vs. Dwarves

17. ledna 2016

Poté, co Richard prodá klenot Valencie za draka, vydá se naštvaný Galavant najít obry, kteří nakonec nejsou takový, jaké je čekal. Jsou ochotní mu pomoct, pokud jim pomůže porazit trpaslíky. Když se s nimi střetává, čelí hned dvěma překvapením. Do všeho se zapojuje Roberta, aby přivedla oba muže k rozumu a pomohla vyřešit spor mezi obry a trpaslíky. Gareth řekne Sidovi o jeho citech k Madaleně. Sid ho varuje před přiznáním, ale Gareth odmítá, čímž postaví jednoho z nich do nebezpečné situace. Wormwood pošle Isabellu do paláce princezny Jubilee, aby ji pozvala na svatbu. Věci však nejdou podle plánu, když je Isabellina koruna náhodou rozbita.


2×06 About Last Knight

17. ledna 2016

Galavant s Richardem a Robertou narazí na svého otce, sira Arnolda Galavanta. Zatímco se Richard připravuje na bitvu v Arnoldově rytířské škole, Galavant se dozví pár věcí o muži, který ho před lety opustil. Madalena se snaží udělat z Garethových narozenin nejlepší den v jeho životě, ale Garethova představa zábavy se zvrtne v hospodskou bitku. Isabella se vrací do Hortensie, aby vyhnala Wormwooda. Sid, nyní ve Valencii hledaný muž, uprchne do Lesa náhody, kde se setkává s Wormwoodem. Jejich náhodné setkání zažehne jeho zlý plán. Sid někoho bodne mečem.

2×07 Love and Death

24. ledna 2016

Richard, Roberta a Sid spěchají se smrtelně raněním Galavantem za léčitelem Neo Sporinem, jehož kouzelný lektvar by mohl Galavantovi zachránit život. Roberta připouští, že má Richarda ráda, a téměř spolu sdílí něžný moment. Později, Neo pro Galavanta vytváří armádu, ale vojáci skončí jako zombie. Mezitím, Madalena konečně vyjádří své skutečné city ke Garethovi, který je v šoku. Zatímco pochodují na Hortensii, nepravděpodobné duo učiní rozhodnutí o jejich vztahu.

2×08 Do The D'dew

24. ledna 2016

Bitva mezi Hortensií a Valencií začíná; Isabella a šašek jsou připraveni se vzdát, ale když Isabella vyslechne Madaleniny požadavky, odmítá je přijmout. Vrací se do tábora Hortensie, aby shromáždila vojáky k boji. Madalena se, proti Garethově přání, obrací na Wormwooda, který ji učí té nejtemnější magii. Mezitím, Richard a Roberta jsou připraveni posunout svůj vztah na vyšší úroveň; Roberta udělá důležité rozhodnutí. Galavant konečně zjišťuje, jak motivovat svou zombie armádu, a Sid uteče.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E10: The One True King (To Unite Them All)

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @SheppOne a HonZajs000.

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Reklama

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama