Galavant Rekapitulace první a druhé epizody

Rekapitulace první a druhé epizody

Rekapitulace první a druhé epizody

Ještě než budou dokončeny české titulky k další epizodě, zrekapitulujte si první dvě epizody druhé série, které jste viděli minulý týden.


7 0
12.1.2016

Začarovaný les a Zlá královna

Díky Richardovi, který pirátům ukáže „nejbezpečnější“ místo k zakotvení, je loď zničena a společně s Galavantem pokračují směrem k jeho království pěšky. Brzy Richard zjistí, že zabloudili v Začarovaném lese, kde se před lety ztratil jeho strýc. Nakonec však objeví, že Začarovaný les je pouze název baru. Gay baru! Majitelka, „Zlá královna“, si Galavanta okamžitě všime a nechce ho nechat jít. Situaci naštěstí zachraňuje Richard, když mu jeho strýc ukáže cestu ven. Richard nabídne svému strýci, aby šel s nimi, ale ten již našel svůj Osud.

Nová vláda ve Valencii

Ve Valencii začíná nová vláda královny Madaleny a Garetha, chlápka, který byl s královnou, když zabila toho druhého chlápka, co byl skoro král. Sid se stává Garethovým novým asistentem, aby mu přečetl z královské charty, kam se zapisuje změna panovníků. Gareth zjišťuje, že mu Madalena rozkazovat nemůže, protože je nyní králem.


Marné pokusy o útěk

Poté, co se Isabella marně pokusí utéct (několikrát), požádá o pomoc kuchaře, který ji sežene klíč od jejího vězení.

Král vs královna

Poté, co Madalena vyhodí Garethův obraz z trůnního sálu, začnou si navzájem vyhazovat spoustu dalších věcí do hradního příkopu. Celou situaci se snaží vyřešit Sid, který jim radí, aby si našli společný zájem. Ten nakonec najdou právě v Sidovi, jehož neustálého mluvení mají oba plné zuby.

Nedala jste mi ten zas***ý amulet

Isabella plánuje využít střídání stráží ke svému útěku, ale ještě předtím daruje kuchaři svůj amulet, který nosí od malička. Ano, opravdu ho nosí pořád! Útěk je na spadnutí, ale v tom zazvoní Isabellin amulet. Kuchař běží Isabellu zastavit, aby ji předal hovor od Galavanta.

Nikdy nevěřte magickému Skypu

Na cestě do svého království si Richard rozbije botu, proto se s ním Galavant zastaví v malé osadě, aby mu ji nechal zpravit. Čekání si Richard a Galavant zkrátí nástěvou věštce, který Galavanta pomocí křišťálové koule spojí s Isabellou. Hovor přijme kuchař, který Richardovi oznámí, že jej Gareth zradil, a vzápětí předá Galavanta Isabelle. Zatímco Galavant žije v představě, že šlo vše dobře, Isabella si myslí, že ji Galavant nemiluje. Pouští z ruky svůj amulet, který se po pádu roztříští na malé kousky.

Pravý král bez svého hradu

Mezitím se Richard venku trápí Garethovou zradu a je neustále otravován jednorožcem (ten vycítí pouze čisté duše – děti a ty, co nikdy nespali s ženou). Aniž by si toho byl vědom, vytáhne z pařezu na jeho odehnání Meč hrdinů, který může vytáhnout pouze pravý král.

Richard a Galavant dorazí do Richardova království, ale problém je jim na blízku. Jeho hrad je pryč!

Foto: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S02E10: The One True King (To Unite Them All)

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @SheppOne a HonZajs000.

Reklama

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny