Galavant
89/100 - 83×

Galavant

Žil byl švarný rytíř Galavant, známý pobíječ draků, ochránce chudých a bojovník za spravedlnost. Jeho poklidný život mu ale jednoho dne překazí zlý král Richard, který unese jeho lásku Madalenu. V den jejich svatby se ji chrabrý princ pokusí zachránit, ale Madalena mu s klidným svědomím sdělí, že kašle na lásku a chce mít bohatství a moc. Zdrcený Galavant se další rok utápí v alkoholu a na konání dobra se vykašle. Jednou za ním přijde princezna Isabella z Valencie s přáním, aby jí pomohl proti zlému uzurpátorovi Richardovi. Princ proto po pěti letech opět vyjede do sedla, aby v této muzikálové komedii porazil svého odvěkého nepřítele. Netuší ale, že Isabella má možná vedlejší úmysly.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 22 minut
žánr
Historický, Hudební, Komedie
hrají
Joshua Sasse (Galavant), Vinnie Jones (Gareth), Karen David (Isabella), Timothy Omundson (Král Richard), Mallory Jansen (Madalena), Luke Youngblood (Sid)

Rekapitulace první a druhé epizody

Rekapitulace první a druhé epizody

Ještě než budou dokončeny české titulky k další epizodě, zrekapitulujte si první dvě epizody druhé série, které jste viděli minulý týden.

7 0
12.1.2016

Začarovaný les a Zlá královna

Díky Richardovi, který pirátům ukáže „nejbezpečnější“ místo k zakotvení, je loď zničena a společně s Galavantem pokračují směrem k jeho království pěšky. Brzy Richard zjistí, že zabloudili v Začarovaném lese, kde se před lety ztratil jeho strýc. Nakonec však objeví, že Začarovaný les je pouze název baru. Gay baru! Majitelka, „Zlá královna“, si Galavanta okamžitě všime a nechce ho nechat jít. Situaci naštěstí zachraňuje Richard, když mu jeho strýc ukáže cestu ven. Richard nabídne svému strýci, aby šel s nimi, ale ten již našel svůj Osud.

Nová vláda ve Valencii

Ve Valencii začíná nová vláda královny Madaleny a Garetha, chlápka, který byl s královnou, když zabila toho druhého chlápka, co byl skoro král. Sid se stává Garethovým novým asistentem, aby mu přečetl z královské charty, kam se zapisuje změna panovníků. Gareth zjišťuje, že mu Madalena rozkazovat nemůže, protože je nyní králem.


Marné pokusy o útěk

Poté, co se Isabella marně pokusí utéct (několikrát), požádá o pomoc kuchaře, který ji sežene klíč od jejího vězení.

Král vs královna

Poté, co Madalena vyhodí Garethův obraz z trůnního sálu, začnou si navzájem vyhazovat spoustu dalších věcí do hradního příkopu. Celou situaci se snaží vyřešit Sid, který jim radí, aby si našli společný zájem. Ten nakonec najdou právě v Sidovi, jehož neustálého mluvení mají oba plné zuby.

Nedala jste mi ten zas***ý amulet

Isabella plánuje využít střídání stráží ke svému útěku, ale ještě předtím daruje kuchaři svůj amulet, který nosí od malička. Ano, opravdu ho nosí pořád! Útěk je na spadnutí, ale v tom zazvoní Isabellin amulet. Kuchař běží Isabellu zastavit, aby ji předal hovor od Galavanta.

Nikdy nevěřte magickému Skypu

Na cestě do svého království si Richard rozbije botu, proto se s ním Galavant zastaví v malé osadě, aby mu ji nechal zpravit. Čekání si Richard a Galavant zkrátí nástěvou věštce, který Galavanta pomocí křišťálové koule spojí s Isabellou. Hovor přijme kuchař, který Richardovi oznámí, že jej Gareth zradil, a vzápětí předá Galavanta Isabelle. Zatímco Galavant žije v představě, že šlo vše dobře, Isabella si myslí, že ji Galavant nemiluje. Pouští z ruky svůj amulet, který se po pádu roztříští na malé kousky.

Pravý král bez svého hradu

Mezitím se Richard venku trápí Garethovou zradu a je neustále otravován jednorožcem (ten vycítí pouze čisté duše – děti a ty, co nikdy nespali s ženou). Aniž by si toho byl vědom, vytáhne z pařezu na jeho odehnání Meč hrdinů, který může vytáhnout pouze pravý král.

Richard a Galavant dorazí do Richardova království, ale problém je jim na blízku. Jeho hrad je pryč!

Foto: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E10: The One True King (To Unite Them All)

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @SheppOne a HonZajs000.

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Reklama

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama