Galavant
89/100 - 83×

Galavant

Žil byl švarný rytíř Galavant, známý pobíječ draků, ochránce chudých a bojovník za spravedlnost. Jeho poklidný život mu ale jednoho dne překazí zlý král Richard, který unese jeho lásku Madalenu. V den jejich svatby se ji chrabrý princ pokusí zachránit, ale Madalena mu s klidným svědomím sdělí, že kašle na lásku a chce mít bohatství a moc. Zdrcený Galavant se další rok utápí v alkoholu a na konání dobra se vykašle. Jednou za ním přijde princezna Isabella z Valencie s přáním, aby jí pomohl proti zlému uzurpátorovi Richardovi. Princ proto po pěti letech opět vyjede do sedla, aby v této muzikálové komedii porazil svého odvěkého nepřítele. Netuší ale, že Isabella má možná vedlejší úmysly.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 22 minut
žánr
Historický, Hudební, Komedie
hrají
Joshua Sasse (Galavant), Vinnie Jones (Gareth), Karen David (Isabella), Timothy Omundson (Král Richard), Mallory Jansen (Madalena), Luke Youngblood (Sid)

Galavant

Galavant

Hlavní postava seriálu. Tradiční pohádkový hrdina.

Sezóny 2
2015 - 2016

Jako malý chlapec byl Galavant stále šikanován svými vrstevníky. Na radu svého otce Arnolda, hrdinného rytíře, se vyhýbal lásce a věnoval se studiu. V dospělosti se z něj stal proslulý válečník Pěti království. Přes svůj slib se však zamiloval do mladé dívky Madaleny. Když byla Madalena unesena místním králem, Richardem, se jí Galavant vydal zachránit. K jeho překvapení Madalena nechtěla být zachráněna a vybrala si raději slávu a bohatství. Její odmítnutí Galavanta zničilo.

Po letech trápení, jeho panoš Sid mu představuje princeznu Isabellu z Valencie, která žádá jeho pomoc při získání jejího království zpět, ale Galavant odmítá. Až když se dozví, že útočníkem je král Richard, změní svůj názor a slíbí jí pomoc. Sid Galavanta pobídne k účasti na místním turnaji, aby si vidělal nějaké peníze. Na turnaji se Galavant střetává se svým rivalem, Jeanem Hammem. Jako zápisné použije Isabellin klenot Valencie, který v trunaji prohraje. Isabella okamžitě začně Galavanta trénovat, aby získal její klenot zpět. V souboji s Jeanem Hammem jsou oba ve velmi špatné kondici, proto oba končí na zemi, ale Galavant se jako první zvedá ze země a vítězí. Galavant, Sid a Isabella pokračují svou cestu přes Sidneyland, kde se Galavant vydává za Sidova panoše a Isabella za jeho snoubenku. U řeky pomůžou Petru Pleniteli dostat jeho loď zpátky na vodu. Za odměnu s ním cestují do Valencie.

Galavant je v šoku, když zjistí, že ho Isabella zradila a využila. Galavant je následně odvlečen stražemi k Madaleně. Poté, co odmítne její nabídku, je odveden do vězení, kde se setkává s ostatními zajatci. Odpustí Isabelle a přijme fakt, že ho Madalena nikdy nemilovala, čímž je jejich vztah posílen. Když se s Richardem pokusí zabít jeho bratra Kingsleyho, jsou oba posláni zpět na pirátskou loď. Gareth ještě Galavanta upozorní, že pokud se vrátí, zabije jeho milovanou a jeho přátelé.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

♫It's a GÁÁÁLÁÁÁVANT.♫

14.6.2016 | 21:46:38

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S02E10: The One True King (To Unite Them All)

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @SheppOne a HonZajs000.

Reklama

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama