Galavant Galavant

Galavant

Galavant

Hlavní postava seriálu. Tradiční pohádkový hrdina.

Sezóny 2
2015 - 2016

Jako malý chlapec byl Galavant stále šikanován svými vrstevníky. Na radu svého otce Arnolda, hrdinného rytíře, se vyhýbal lásce a věnoval se studiu. V dospělosti se z něj stal proslulý válečník Pěti království. Přes svůj slib se však zamiloval do mladé dívky Madaleny. Když byla Madalena unesena místním králem, Richardem, se jí Galavant vydal zachránit. K jeho překvapení Madalena nechtěla být zachráněna a vybrala si raději slávu a bohatství. Její odmítnutí Galavanta zničilo.

Po letech trápení, jeho panoš Sid mu představuje princeznu Isabellu z Valencie, která žádá jeho pomoc při získání jejího království zpět, ale Galavant odmítá. Až když se dozví, že útočníkem je král Richard, změní svůj názor a slíbí jí pomoc. Sid Galavanta pobídne k účasti na místním turnaji, aby si vidělal nějaké peníze. Na turnaji se Galavant střetává se svým rivalem, Jeanem Hammem. Jako zápisné použije Isabellin klenot Valencie, který v trunaji prohraje. Isabella okamžitě začně Galavanta trénovat, aby získal její klenot zpět. V souboji s Jeanem Hammem jsou oba ve velmi špatné kondici, proto oba končí na zemi, ale Galavant se jako první zvedá ze země a vítězí. Galavant, Sid a Isabella pokračují svou cestu přes Sidneyland, kde se Galavant vydává za Sidova panoše a Isabella za jeho snoubenku. U řeky pomůžou Petru Pleniteli dostat jeho loď zpátky na vodu. Za odměnu s ním cestují do Valencie.


Galavant je v šoku, když zjistí, že ho Isabella zradila a využila. Galavant je následně odvlečen stražemi k Madaleně. Poté, co odmítne její nabídku, je odveden do vězení, kde se setkává s ostatními zajatci. Odpustí Isabelle a přijme fakt, že ho Madalena nikdy nemilovala, čímž je jejich vztah posílen. Když se s Richardem pokusí zabít jeho bratra Kingsleyho, jsou oba posláni zpět na pirátskou loď. Gareth ještě Galavanta upozorní, že pokud se vrátí, zabije jeho milovanou a jeho přátelé.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

♫It's a GÁÁÁLÁÁÁVANT.♫

14.6.2016 | 21:46:38

Stav překladu

Epizoda S02E10: The One True King (To Unite Them All)

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @SheppOne a HonZajs000.

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Reklama

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Reklama

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny