Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 310×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

YgritteAnna

#2720 iGoTthis: Přesně u takovejchle obrázků si pořád opakuju „není to ve skutečnosti, je to jenom seriál, hele jakto že se spolu Hora a Oberyn kámoší?“ :D

3.6.2014 | 7:07:46
Cermb0

V tu chvíli kdy jsem se díl dodíval jsem vážně čuměl. Na brutalitu jsem zvyklý, sleduji Walking Dead ale nikdy to tam podle mě nebylo tak brutální.. Sansa super ale jak to tak vidím s Aryou se nesetká. Oberynova smrt bude mít určitě dopad na jeho rodinu z Dorne. Ramsay a jeho taťka jsou fakt hajzlové ale tak mě napadá.. Nečetl jsem knihy a nevím co bude dál ale jestli Divocí překročí Zeď což je velmi pravděpodobné se 100 lidmi na Zdi, tak budou na Boltonově uzemí a mohli by se dočkat společně s Freyema překvapení od Divokých. :)

3.6.2014 | 7:17:51
tarava

#2497 Tomces: A ty mi schvalně řekni, jestli jsi si četl příspěvek, na který jsem reagoval. Protože nechápu, co to plácáš o Železných ostrovech a Hrůzovu.

3.6.2014 | 7:26:47
AlohaAnty

Říkal jsem si, joo Oberyn si sním dobře pohrál, a konečně dostane i přiznání. A pak ho 150 kilové prase, po bodnutí do prsou a prořízlé achylovce, zvedne 1 rukou nad had hlavu. A pak mu dá pěstí, že mu vypadne 20 zubů :D A pak mu jen tak rozpráskne hlavu, jak kdyby v ní měl dynamit.. :D Jinak dobrý díl (y) :D

3.6.2014 | 7:27:32
tarava

#2499 Orea: Lodě měly často vesla a navíc lodí se dá plout furt. Ať je den nebo noc. Zatímco jako jezdec musíš odpočívat a spát jenom v sedle se moc dlouhodobě nedá. Také mi přijde, že bezvětří je teď na podzim dost vzácne a plout se dá díky křižování i proti větru. Také po souši musíš lecos objíždět, obcházet atd. a určitě považuju za pravděpodobnější, že tě někdo přepadne cestou přes celé Západozemí, kde se všude toulaj ve vypálených zemích žoldáci, lapkové, lupiči či vyhladovělí místní než na otevřeném moři.

#2788 Menec #2858 Orea
3.6.2014 | 7:30:35
tarava

#2500 T.T: Malíček to tak daleko zase neměl. Když ho vyslali vyjednávat, tak vojska Renlyho a Tyrellů byly de facto kousek od Králova Přístaviště. Také Stannis s částí těch vojsk bych za chvíli u Králova Přístaviště. To jenom v seriálu vypadalo, že útočil pouze z moře. V knize většina jeho armády šla po souši.

3.6.2014 | 7:32:30
Smooth

#2711 zelinho: No na nějakou „romantickou zápletku“ mezi kastrovaným Grey Wormem a Missandrei (v kinze ji bylo tuším 10–12) vloženou do děje jen HBO moc zvědavý nejsem. Pokud tam chtěli dát víc prsou, tak krom zmíněný hrátek třeba mohli natočit některé odvysílané momenty jinak např .. (podle pravidel vynechané momenty patří do spoileru, i když děj to nijak neodhaluje)

v House of Undyiing v Quarthu warlockove z Daeny tuším strhaly oblečení a vypadalo to, že ji snad chtějí znásilnit. Nebo se tvůrci mohli více vyřádit na noci Daaria a Daeny. Nahou Sansu (při tom, jak ji Joffrey hrozil z trůnu kuší, nebo když se svlékla o svatební noci před Tyrionem) také neukázali.

#2745 JuRas #2811 zelinho
3.6.2014 | 9:05:57
iGoTthis

Proc me prijde ze v te knizce jsou vsichni deti maximalne pubertaci ? :-D Je tam vubec nekdo komu je treba kolem 20–25 a aspon trochu vekove odpovida knizni predloze?

#2730 Smooth
3.6.2014 | 9:28:26
JuRas

Asi nejvíc zpackanej souboj a všechno kolem, co jsem od „kvalitní“ produkce kdy viděl. Vážně by někdo proti dvou metrovýmu kopí používal dvouruční meč jako nějakej rapír? :D :D A ten konec souboje :D :D :D hodně velkej vtípek. Rádoby velká nechutnost, která ani z poloviny nevypadá tak hrozně a nechutně jako přejetý hlavy od buldozerů či tanků jako na agresorech :D . Na to, jak byly všude články, kde vychvalovali choreografii souboje a kdesi cosi, mi tohle připadalo víc než amatérský…

#2737 xDzambar
3.6.2014 | 9:45:10
Smooth

#2728 iGoTthis: dle knihy je Tytrionovi 26, Ashe (Yara Greyjoy) 24, Theon 21, Viserys 25, Brienne 20 Edmure Tully 27, Sandor 29… pro srovnání Eddardovi by bylo 37, Cersei, Jamie a Petyrovi 34 a Oberynovi 42 ;)

#2731 Smooth
3.6.2014 | 9:47:16
Smooth

#2730 Smooth: Pyccele 84, Selmy 63, Tywin 58 a Maester Aemon 102 :)

#2738 iGoTthis
3.6.2014 | 9:49:18
Nerro

#2715 nostrom: Mám to podobné. Nejdřív jsem fandil Eddardovi, ale i bez spoileru jsem tak nějak tušil, že to daleko nedotáhne, obzvláště když jsem viděl zkorumpovanost a prostředí Kings Landing, tak tohle opravdu pro chudáka Eddarda nebylo. Potom Robb, líbilo se mi jak zatápěl ve válce starému pánovi Tywinovi. Oberyn se v seriálu objevil a stejně rychle zmizel, taktéž jsem fandil jeho touze po pomstě. Dobrých charakterů ubývá, za chvilku snad nezbude už vůbec nikdo :-D Teď momentálně fandím Tyrionovi, i když to s ním také nevypadá dobře. Fandil bych Stannisovi, ale nelíbí se mi jeho napojení na Rudou kněžku, sama o sobě mi nevadí, ale vadí mi to upalování těch co věří v jiného boha, proto moje sympatie Stannis nemá. A za úzkým mořem Dany, podle mě na svoje dobyvatelské dovednosti za chvilku doplatí, přijde mi to logické obzvláště v tomto Martinově světě, i když knížky jsem nečetl, tak nevím. Určitě se na ní něco chystá, ale jak z toho vyvázne netuším, to je spíše otázka pro čtenáře a na označení spoileru. Evidentně chtěl Martin světu sdělit, že sviním se daří zdánlivě nejlépe a být kladným za každou cenu se prostě nevyplácí :-D Doufám, že celý seriál nedospěje do momentu kdy nejkladnější postava bude Hodor. :-)

3.6.2014 | 10:00:35
Annie27

Musím říct, že na lítající kousky mozku jsem docela zvyklá a z míry mě to nevyvede, ale Oberyna je mi sakra líto. I když tam byl krátce, tak patřil mezi moje nej postavy, vždy jsem se těšila na scény s ním. I tak jsem to ale docela čekala, že to nedá, jelikož to byl 8.díl, ten zvrat jsem očekávala, Oberyn zemře – Tyrion půjde na smrt (dle mého názoru ho ještě někdo zachrání). Když ale položil Horu na lopatky, doufala jsem, že jsem se spletla, do té doby, než kolem něj furt tancoval a chtěl to přiznání, to jsem věděla, že je pěkně v pr… a taky že jo ;o/

3.6.2014 | 10:04:50
Bublaninamorava

:) ty zvraty jsou mistrné, ten chlapík, co to vše vymyslel a napsal, ten se s ničím nesere, hihihi, takže čekejte nečekané, rozlučte se se svými oblíbenci, protože jak to tak vidím, moc jich nezbude… hihih

3.6.2014 | 10:24:08
iGoTthis

Jako taky neverim tomu,ze Tyriona doopravdy popravi. To uz by bylo moc kruty i na GoT :-D
Jen me nenapada,kdo by ho mohl zachranit. Jedine Jaime nebo Varys

3.6.2014 | 10:36:48
Bublaninamorava

tak já to tedy prozradím – pro Tyriona přiletí jeden z draků, uvidí ho zvrchu v kobce a říká si: To bude jednohubka, toho si dám. Ale Tyrio ho ukecá, nasedne a uletí pryč.

(ne, tak to nebude, ale bylo by to dobrý, :)

3.6.2014 | 10:39:37
xDzambar

#2729 JuRas: Tak na souboj Achillea s Hektorem to asi nemělo, ale jinka to bylo docela slušně zpracované. Oba bojovníci přizpůsobili svou výbavu svému stylu boje… Oberyn měl tu strategii docela slušně promyšlenou a Hora ten to vůbec neřešil, protože mu bylo jedno proti komu bojuje, prostě se snažil rozseknout chlápka mečem jako vždycky…

#2744 JuRas
3.6.2014 | 10:43:27
iGoTthis

#2731 Smooth: Tyriona mam rad ale toho bych si ciste podle serialu tipnul tak na 40 :-Da ne na 26… Aemon 102 wow :-O

3.6.2014 | 10:47:10
Bizzy

Věděl jsem že Oberyn umře, ale že to bude tímto způsobem a stejně jsem furt nějak do konce doufal, že ho režiséř nechájí žit. Pro mě to bylo velice nechutné a nemohl jsem usnout. Nechápu to, snesu cokoliv i rozdrcení lebky, všechny díly SAW v pohodě, ale tohle mi i trochu zvedlo žaludek :-D

3.6.2014 | 10:58:58
mrco1991

Nechápem ako ešte môže niekoho zaskočiť smrť nejakej postavy či už je obľúbená, alebo nie. Odkedy zabili Robba už čakám úplne všetko a nič ma už neprekvapí a viem že nikto nie je v bezpečí a možno aj z toho dôvodu nemám žiadnu obľúbenú postavu, pretože mi ju skôr či neskôr niekto možno zabije alebo sa zmení jej charakter…

#2741 Pouty #2743 Bizzy #2750 Smooth
3.6.2014 | 11:11:26


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama