Game of Thrones (Hra o trůny) S03E00: A Gathering Storm

S03E00: A Gathering Storm

S03E00: A Gathering Storm

Tvůrci a protagonisté seriálu rekapitulují dosavadní dění, díky čemuž nás připravují na nadcházející řadu.

cz sk
8.3.2013
14 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Epizoda mi připomněla věci, které jsem zapomněl a také jsem se dozvěděl něco, čeho jsem si během sledování 2. řady ani nevšiml :-)

webmaster, grafik
3.7.2014 | 15:55:33
romaario

pěkné summary. Myslel jsem, že si pamatuju vše co se událo v s2, ale pár věcí se mi už z paměti vytratilo

10.4.2013 | 14:39:06

Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 254×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás