Game of Thrones (Hra o trůny) Fotografie zasněženého Dubrovníku

Fotografie zasněženého Dubrovníku

Fotografie zasněženého Dubrovníku

Natáčení sedmé řady v Dubrovníku už sice skončilo, ale jako naschvál tam letos napadl sníh. Pokud by tvůrci chtěli natočit nějaké scény z Králova přístaviště s pravým sněhem, tak by letos měli tu možnost. Podívejte se na menší výběr fotek. Pohled na zasněžený Dubrovník je skutečně nádherný.


22 0
30.1.2017

Diskuze /2

Karelkarelkarel

Měl bych otázku na znalce Got. Je tu nějaký článek, (těchto stránkách, nebo jinde) ohledně obsáhlejší ho dění za zdí, (severně od zdi)? Nebo nějaká historie severu severně od zdi? Vždy jsem narazil jen na útržky, (pár králů, různé klany, boje dětí lesa, ale jen útržky), jestli by bylo tedy nějaké ucelené čtivo, jak to šlo za zdí. Děkuji.

#2 sFík
30.1.2017 | 20:22:13
sFík

#1 Karelkarelkarel: Nahoře v liště encyklopedie → historie → historire severu, encyklopedie ->frankce → noční hlídka. Pokud tě to baví hodně tak knížka Svět ledu a ohně. Ucelená historie a mytologie celého světa.
..

31.1.2017 | 13:24:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás