Game of Thrones (Hra o trůny) Aktualizace postav seriálu Hra o trůny I.

Aktualizace postav seriálu Hra o trůny I.

Aktualizace postav seriálu Hra o trůny I.

Po delší době vám přinášíme další aktualizaci postav seriálu Hra o trůny. I pátá řada nám nabídla spoustu nových tváří, které jsme zařadily do naší databáze. Dnes si můžete ohodnotit pět nových postav.


27 0
22.7.2015

Došlo k aktualizaci těchto postav

  • Olly – mladý chlapec, ze kterého se stane kvůli divokým sirotek
  • Nejvyšší vrabčák – hlava náboženského uskupení Vrabčáci, kteří se rozšířili v Králově přístavišti
  • Hizdahr zo Loraq – meereenský šlechtic pocházející ze starodávné rodiny
  • Olyvar – Petyrův správce nevěstinců v Králově přístavišti
  • Areo Hotah – osobní strážce Dorana Martella

Všechny postavy nezapomeňte ohodnotit!

V brzké době se dočkáte další aktualizace.

Diskuze /13

IreneAS.

U toho Nejvyššího vrabčáka je napsáné, že potrestal Cersei za to, že se nechtěla přiznat k ostatním hříchům. Já to pochopila tak, že ji potrestal za cizoložství s Lancelem, že to bylo určité vykoupení z hříchů. Opravte mě jestli se mýlím :D

#2 Xavik
22.7.2015 | 19:29:02
Xavik

#1 IreneAS.: Podle mě ji tak potrestal za všechno, co napáchala, takže za to, k čemu se přiznala, a taky za to, k čemu se nepřiznala. Ale je taky možné, že jsem to špatně pochopil. :)

#3 Ann Taylor
admin
22.7.2015 | 20:26:02
Ann Taylor

#2 Xavik: Ne, čeká ji ještě soud, tohle, k čemu se přiznala, bylo něco, k čemu jí mohl dát „rozhřešení“, když si projde pokáním, ale ohledně ostatního ji čeká soud. Vlastně šlo jenom o… to, že se dostala z vazby „na kauci“ :D

#4 Xavik
redaktor
22.7.2015 | 20:45:02
Xavik

#3 Ann Taylor: Mám pocit, že o tom dalším soudu v seriálu nepadla žádná zmínka a bylo to jen v knize, ne? Každopádně jsem to opravil. :)

#5 garvon #6 Ann Taylor #7 Foxley
admin
22.7.2015 | 20:57:42
garvon

#4 Xavik: Ja myslim, ze o tom soudu to tam padlo. Ta walk of shame byla za to k cemu se priznala. K tomu ostatnimu bude soud.

22.7.2015 | 21:00:08
Ann Taylor

#4 Xavik: To si sice nepamatuju, ale stačí jen logicky – byla obviněná z vražd (dokonce vraždy krále) a incestu, přiznala se k tomu, že když jí umřel manžel, začala si s bratrancem (což už incest není) a jim by stačilo jenom, že řekne ne, to není pravda, spala jsem s Lancelem, ale zbytek jsou výmysly, když Margaery hodili do kobky jen za to, že panoš jejího bratra tvrdí, že je přistihla v posteli, a ona tvrdí, že ne? To by moc smyslu nedávalo. Soud ji čekat musí :)

#8 Atenecka
redaktor
22.7.2015 | 21:03:47
Foxley

#4 Xavik: Pokud si dobře pamatuju tak ji o něm říkal poté co se mu přiznala, ale že ji dovolí jít do Rudé Bašty.

redaktor
22.7.2015 | 21:06:47
Atenecka

#6 Ann Taylor: Nene přiznala se k tomu, že spala s bratrancem, když byl manžel živý.

Já si myslím, že žádný soud nebude, Cersei nechá povraždit všechny vrabčáky ve městě (dokonce i ty zvířátka), kromě jejího ega, musí nechat „mocnou“ církev zničit, než nabude ještě vetší moci (ale ona se bude spíš jenom mstít)

#9 garvon
23.7.2015 | 12:57:34
garvon

#8 Atenecka: Povrazdit vsechny vrabcaky znamena vyvrazdit cele mesto a to je uplnej nesmysl.

#11 Atenecka
23.7.2015 | 22:22:22
StrejdaCZ

Super, už se těším na toho Dorana a další :)

24.7.2015 | 0:20:54
Atenecka

#9 garvon: Pokud nechá vyvraždit církevní hodnostáře (ty vrabčáky) dosadí tam nového nejvyššího septona a třeba pár tisíc nejchudších občanů tak si myslím, že zbytek města se najednou rozpomene, že to se sedmicípou hvězdou nemyslí tak vážně… A nemyslím si, že všichni obyvatelé Králova přístaviště jsou vrabčáci, přece jen je to hříšné město a bohatší vrstvy jistě nechtějí návrat k prosté víře (čti chudobě)

24.7.2015 | 8:54:53
MightRider

Nezapomeňte, že vyvraždění vrabčáků (tj., High Sparrow, Obránci víry a takové ty „septy“, co si hrají v Černých celách na zlé poldy) může mít špatný vliv na chudinu. Ta se začne bouřit a bude peklo. Masakr v Králově přístavišti.

Takže když se řekne vyvraždit vrabčáky, může to být i vyvraždění poloviny KL (pokud by se davy rozzuřených chudáků s posranými kalhotami dostali přes Zlaté pláště, pak by byla vyvražděna ta druhá půlka, a to ta „nóbl“.

25.7.2015 | 13:07:25
doxtan

No nevím, mě přijde vrabčák jako typický komunista nebo národní socialista, hlásá lásku a skromnost a věří v kolektiv, ale baží po moci za každou cenu. Nic mu není svaté a víru má jen jako prostředek k získání vlivu. I způsob jakým používá církev (stranu) mi připomíná NSDAP nebo VKS(b). Pokud prohraje (umře), stane se světcem, ale pokud vyhraje, tak kam se na něj budou hrabat Rudí Khmérové. Osobně mě tahle postava velmi děsí a pokud zvítězí, očekávám vytvoření něčeho na způsob Výboru obecného blaha.

28.7.2015 | 22:24:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás